Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babóm 6hetes ha egy nap...

Babóm 6hetes ha egy nap alszik délelőtt 5órát, meg délután 4et, akkor este sírhat attól, hogy nem álmos? Vagy még most aludnia kell ennyit?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
6 hetesen még aludni kell sokat, 3 óránként szopizni. Mondjuk ez nem törvényszerű, de átlag.
2010. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az újszülöttek 19-22órát is alhatnak.
2010. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak ő ha sokat alszik,akkor másnap délután,vagy esetleg éjjel ordít,és hisztiszerűen sír.Olykor a hasa is fáj:(De akkor ne hagyjam aludni?
2010. aug. 24. 13:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, sokat kell aludnia, viszont én minimum 4 óránként megetetném.

Anyósom vont mindig kérdőre, hogy ugye nem ébresztem fel a babát enni. De én úgy vagyok vele, hogy inkább éjjel aludjon. Szóval én nappal ébresztettem, mikor kicsi volt. Mondjuk evett délben, akkor kb 3kor ébredt magától. Ha nem, 4ig hagytam aludni, de utána keltettem.

Szerintem 5 órát ne hagyd egybe aludni nappal.

2010. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha éhes, úgyis felébred. Én sosem keltettem egyik fiamat sem.

Aludni ennyi idősen még elég sokat kell, viszont ha nagyon sokat alszik, aluszékony, akkor tanácsos dokinak megemlíteni.

Este, éjjel sokmindentől sírhat, nem biztos hogy az a baj, hogy nem álmos. Melege van, fázik, pocakfájás, szomjas, egyedül érzi magát, stb...

Sétálj vele sokat a levegőn, késődélután, és hidd el, estére elfárad a friss levegőtől.

2010. aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nehogy felébreszd, szegényke had aludjon. nálunk 8 órát aludt egyhuzamban, és akkor mivan? erre van igénye, ha éhes, felkelt és szopizott.

az igaz hasfájós babáknál este 5-8 között kezd el fájni a pocakjuk, és azért sír este vagy éjjel, nem azért mert álmos vagy nem álmos

2010. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eleinte én is hagytam aludni, mondván felébred úgyis, ha éhes... hát nem ébredt fel és nem jelzett, viszont nem hízott egy dekát sem, sőt miután hazahoztuk a kórházból, még fogyott is. Na onnantól kezdve max. 4 óránként szopizott (mert igenis felkeltettem), besegítettem egy kis tápszerrel, néhány nap alatt megerősödött és már jobban, hatékonyabban evett. Máig szopizik, most 3,5 hónaposak vagyunk... ja, este viszont hagytam aludni esetleg tovább is, de miután megerősödött, magától ébredt éjjel... Most átalussza az éjszakát :)))))
2010. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat:)
2010. aug. 25. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!