Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy honapos baba miutan...

Egy honapos baba miutan megebred normalis h nem.igenyli a szoptatast hanem mondikal?

Figyelt kérdés
Elvan magaban majd utanna kezdi a kicsi kezet szopizni,onnan tudom hogy ehes kezd lenni.Viszont nem sirja el magat,megkellene varjam h sirja el magat es utanna szopizzon?
2021. máj. 29. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Amíg el van egyedül hagyd. Esetleg adj neki valami kis tapogatnivaló játékot ha megfogja. Ne akarj folyton a seggébe lenni, mert későbba visszájára fog fordulni. Csinálj addig valami mást,ha szopizza az ujját, ráérsz megetetni.
2021. máj. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondikál 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
2021. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Első: egy egy hónapos babáról beszélünk, nem gondolod, hogy már egy hónaposan ,,el lehet rontani"...


Kérdező: Ha nem eszik extra mohón, várhatsz egy kicsit még, de vannak olyan babák, akik nem sírósak, akkor se, ha éhesek. Az én lányomat jobb minél hamarabb mellre tenni, mert különben annyira mohón eszik, hogy rengeteg levegőt nyel, aztán küzd a pukikkal. Ha nálatok nincs ilyen gond, akkor hagyatkozz a megérzéseidre. De nem ,,kell" megvárni a sírást.

2021. máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én babám mohón eszik, de magától nem kér. Vagyis jelez, de nem sírással. Nyöszörög, vagy eszi a kezét, vagy hangokat ad ki. De sírni nem szokott, akkor sem, ha már nagyon éhes.
2021. máj. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!