Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött baba meddig lehet...

Újszülött baba meddig lehet az etetőszékben? Ha elalszik ott, ti kivennétek?

Figyelt kérdés

Anyukám és a védőnőnk is azt mondta, hogy alvó gyereket nem keltünk fel. Az autós hordozónk olyan, hogy fekvő pozícióba dönthető, így annál nem félek, viszont az etetőszék nem alakítható ilyen módon.

Ha abban elalszik, hagyhatom ott, ha kényelmes neki úgy, vagy inkább vegyem ki, kockáztatva, hogy felébred?


2021. máj. 29. 11:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Újszülött mit csinál az etető székben, ráadásul úgy hogy nem dönthető??
2021. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, nem ugyanarra gondolunk, de az etetőszékben ülni kell, mit keres ott egy újszülött?
2021. máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most én sem értem, újszülöttnek semmi keresnivalója nincs ülő pozícióban egy etetőszékben meg főleg nem, hacsak te nem egy már ülni tudó fél éves újszülöttről beszélsz, viszont az már a csecsemő kategória.
2021. máj. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem pihenőszék etetőszék kombó, tesóméknak is olyan van.


Ha az amire gondolok, az lényegében egy pihenőszék, ami kb 120 fokban van döntve. Nem lesz benne szerintem baja.

2021. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

3 hetes.

Nekünk azt mondták, hogy tehetjük nyugodtan bele már újszülött kortól. Eddig még csak 10-15 perceket volt benne, amíg reggeliztünk együtt a férjemmel és így ő is egy magasságban tudott lenni velünk az asztalnál, addig nézelődött csak.

2021. máj. 29. 11:34
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekünk is ilyen van (Peg Perego), de a kérdező azt mondja, hogy az övéké nem dönthető, tehát itt nem egy ilyenről beszélünk.
2021. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Linkelnéd hogy milyen fajta kérdező? Vagy hasonlót.
2021. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fajta szék? Ezt már komolyan nem tudom elképzelni, ahogy egy 3 hetes folyik ki az ülő pozícióból és nyeklik-nyaklik a feje... Ki javasol ilyet?
2021. máj. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

[link]


Erről a darabról van szó. Van hozzá újszülötteknek való szűkítő rész is benne.

Dönthetőnek dönthető, de teljesen nem tudja kinyújtani a lábát, nem tudom teljesen fekvő pozícióba tenni (úgy, mint az autósülést).

2021. máj. 29. 11:37
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Hú, atyám, ez de ronda :D de ebben maradhat, ez lényegében pihenőszék is.
2021. máj. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!