Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok a Bukaresti...

Mit szóltok a Bukaresti tűzhöz a szülészeten? Szörnyű hogy pont a kisbabák voltak kitéve ennek a szörnyű halálnak, mikor még csak nem rég születtek!

Figyelt kérdés
Felháborít az eset!Elgondolkodtam azon,hogy lehet légkondi az ujszűlőtt osztályon,amikor a piciknek így is meleg kell .Nem?Szerintem csak azért volt bent hogy a nővéreknek jó legyen.
2010. aug. 24. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem nagyon hallottam rola, esetleg nincs egy linked errol, es akkor tudnek valaszolni:)
2010. aug. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
[link] Ezt másold be a keresőbe. egyébként a híradóban volt.
2010. aug. 24. 19:57
 3/13 anonim ***** válasza:
2010. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha nem azt adja ki akkor írd a keresőbe bukaresti tűz,akkor biztos kiad valamit
2010. aug. 24. 19:58
 5/13 anonim ***** válasza:
Szegény kisbabák, ez szörnyű!:(
2010. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia!Elolvastam a cikket mert én sem hallottam róla.Nem találok szavakat le vagyok döbbenve és mélységesen felháborít hogy ilyen felelőtlen trehány bandára bízza rá az ember magát illetve a babáját.Ha ez velem és a babámmal történt volna meg valószínű hogy a részemről komoly megtorlás következne!Kb. 100 évig rohadnék utánna a dutyiban!!!
2010. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3 meghalt,8 megégett, a nővérke meg bulizott, nem lennék a helyében...Belegondoltam abba is mit érezhetett az akinek a névnapját ünnepelték.... szegény anyukák,babák...Miért történik ilyen?
2010. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A német kórházi fertőzés is borzasztó...
2010. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

szörnyű...

még csak most indultak volna neki az életnek...

és a legrosszabb, hogy egy felelőtlen ember miatt történt az egész. egyszerű odafigyelés, ennyi lett volna és ez nem történik meg.

nagyon sajnálom az anyákat is, akiknek így kellett elveszíteniük az éppen csak világra hozott gyermekeiket. értelmetlenül!

2010. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, hülyeséget írsz, mert ez intenzív terápiás újszülött osztály volt, légkondi hogyne kéne, 45 fok van ilyenkor Bukarestben. Itt valaki nem végezte a dolgát, esetleg többen is. Ez iszonyú. Felelősek vagyunk azért, amit el kell végezzünk. Ha fizetnek, ha nem.
2010. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!