Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos a baba és nem...

7 hónapos a baba és nem kúszik és nem mászik?

Figyelt kérdés
Próbáltam már mindent, hogy felkeltsem az érdeklődését, hogy kússzon de semmi nem használ. Elé feküdtem, játékokat pakoltam elé, tornáztattam a lábait, odarakom a kezem a lábához hogy rugja el magát ez kb 10ből egyszer megy, van felfújható hengerem azon szoktam hintáztatni. Amikor pl hason van és a lábát próbálom mozgatni, akkor annak tuti sírás a vége. Fogalmam sincs hogy mit csináljak. Valakinek van valami ötlete?
2021. máj. 31. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Várj türelemmel. Legyen sokat hason. Még nincs elkésve.
2021. máj. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Enyém 8 hónaposan kezdett kúszni, 2 hétre rá mászni. Nem vagytok még elkésve.
2021. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Enyem is 7hos, nem kuszik. Probalkozik. Turelem!
2021. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Kisfiam is 7 hónapos (#3 hós gyerek nincs), nem kúszik, pedig rengeteget van hason, pörög mint egy propeller oldalra is és hason körbe, de előre még nem halad. Ne "szadizd ", magától kell rájönnie.
2021. jún. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Az én kisfiamat Dévényre vittem mert nem akart kúszni még 7 hónaposan. Ott kiderült, hogy van egy kis letapadt izom a karján és a hónaljánál. Két kezelés után beindult a kúszás majd rá egy hónapra a mászás az ülés és az állás. Lehet nektek is van valami az izmoknál. Nekem sem mondta az orvos vagy a védőnő sajnos. Pedig vizsgálgatta az orvos.
2021. jún. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
hát nem féreg az ,hogy kússzon másszon. majd két évesen járni kezdhet.
2021. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!