Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Furcsa kérdés, de google most...

Furcsa kérdés, de google most nem volt a barátom.. szerintetek okozhat valamilyen csípő fejlődési rendellenességet, ha betűröm a babám combjánál a pelenkát?

Figyelt kérdés

Mikor csecsemő volt teljesen máshogy állt rajta a pelenka, akkor nem tűrtem be mert szépen fel tudtam hajtani neki és úgymond a pelenka "nadrágszerűen" állt rajta.

Aztán meghízott, főleg combra és most olyasmi, mint a bugyi..csak így tudom megoldani, mert ha nem tűröm be szorítja a combjait a pelenka, ha meg nagyobbat veszek kifolyik a tartalom a derekánál mert jobban combra hízik nem hasra. :D

Nem akarom, hogy helytelen pelenkázás miatt a csípőjével probléma legyen később.



2021. jún. 5. 02:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem tudom elképzelni hogy hogyan pelenkáztál eddig. Hogy tudtad nadrág szerűen? Mi az hogy betűröd??
2021. jún. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, én sem értem a betűrést. Ha nem passzol rá a pelus, más márkával próbálkoznék. Nem hiszem, hogy gondot okoz a csípőjének, de lehet, hogy ilyen alkat lesz mostantól és hosszútávon logikusabb lenne más pelust választani.
2021. jún. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lehet rosszul fejeztem ki magam, de a sógornóm csak felhajtja neki es lezarja ezert a baba laba terpeszbe van. Én meg megigazítom a combjánál mett ha csak felhajtom akkor szorítja neki.

Jó méretbe a pelenka. Nem ez volt a kérdésem amúgy..

2021. jún. 5. 08:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én így sem értem a betűrést, bocsi xD

Úgy érted, a combján ahova és sikerül, ott hagyja a barátnőd? Ez a rossz pelenkázás! Helyesen ahogy rárakod, megigazítod neki, ne a comját vágja, hanem úgy kell rajta állnia mint egy bugyinak.

2021. jún. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Használj bugyipelenkát. Az gumisabb és a hasánál is passzolni fog. Szerintem kényelmesebb nekik és azt nem kell gyűrögetni sehova.
2021. jún. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Erre voltam kíváncsi elnézést, ha rosszul fejeztem ki magam, de a kérdést hajnal 3 kor írtam ki félálomban :D rajta is úgy áll mint a bugyi.
2021. jún. 5. 11:08
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is kell. A combhajlatba kerül a normális méretű pelenka, de nem betűrve, hanem beigazítva. Ha betűröd kidörzsölheti.
2021. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!