Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ne vigyem játszótéri homokozóba?

Ne vigyem játszótéri homokozóba?

Figyelt kérdés

Ma vittem volna a babám játszótéri homokozóba először, 8 és fél hónapos. De láttam, hogy más nem viszi ilyen hamar még, toxo és stb. fertőzések miatt? Mivel a baba beeheti a homokot. Lakásba lakunk, nincs udvar, ahol homokozhatnánk.


Mikor vittétek homokozóba először a babátokat?


2021. jún. 8. 14:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ahova mennénk, az elkerített, de nyilván macska be tud menni.


Honnan lehet tudni, milyen gyakran cserélik a homokot?

2021. jún. 8. 14:49
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Ahogy meg tudott ülni... kb 6 hós korától.

Semmi baja, 2 éves

2021. jún. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tud ülni, felülni is.
2021. jún. 8. 14:57
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
1 ev mulva is fog még homokot enni. 2 ev mulva meg direkt fog ezzel bosszantani teged (saját tapasztalat). Akkor 3 eves korig ne vigyem? Igy nem lehet élni! Nyugodtam vidd le semmi baja nem lesz!
2021. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Saját homokozóba mi megoldottuk úgy, hogy tiszta,fertőtlenített homokot vettünk, de mikor neki állt járni egyszer elesett és azzal a lendülettel ahogy leért már merte is a sima földet a szájába:D Ezzel csak azt akarom érzékeltetni, hogy bárhol összeszedheti, ha épp nincs szerencsétek.

Felénk nem cserélik a homokot csak forgatják úgy vettem észre.

2021. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Elmúltak 1 évesek az ikreim. Stabilan járnak stb. A kislány még most is eszi a homokor, földet (hiába lett előttem lepontozva, így van. Eltaknyol, már a szájában van valami) a homokozó játékokat is csócsálja.

A fiú nem. Ő talán 2x ha belenyalt a homokba (a kezén volt) szóval valóban ha erre vársz.....

Egyébként bárhol összeszedheti a gyerek. Gondolom nem a lépcsőházban veszed le a cipődet. Bemész, belebújsz a papucsba, és átgyalogolsz a cipődről lehullot homokon stb. Ezt beviszed a többi helységbe, ahol a gyerek mászik, tehát beletenyerel, majd a keze a szájában van.

2021. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Játszótéren nem cserélik max feltöltik a homokozót.
2021. jún. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Toxoplazmát hamarabb kap el mosatlan gyümölcstől mint homoktól🤦
2021. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

Enyem 11 honapos, hintazik, libikokazik, seggen ulve csuszdaztatom a jatszon. Vagy pokrocon ulunk es labdat gurigazunk.


Homokozoba meg nem fogom tenni. Nem visz ra a lelek, nem szimpatikus az a homok, amugy sem tud vele mit csinalni, csak tapizna, akkor inkabb adok a kezebe viragot es piszkalja azt.


Majd beleteszem ugy augusztus, szeptember fele, 13-14 honaposan.


De ha te akarod, tedd bele. En nek lattam egy jatszon sem ekkora vagy az enyemnel kisebb gyereket homokban, szerintemert legtobben igy vannak, mint en.


Pedig 3 jatszoterre jarunk stabilan.

2021. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
* nem lattam
2021. jún. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!