Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit, milyen színű ruhákat...

Mit, milyen színű ruhákat vesztek mászó és járni tanuló kislányotoknak otthonra és a homokozóba-játszótérre?

Figyelt kérdés

Szeretném szépen öltöztetni, de nem igazán van hova. Babakocsiban keveset ül, egyébként pedig a földön koszolja magát és elkoptatott már 3 farmert a térdén.

Várnom kell még a csini ruhácskákkal? 11 hónapos lesz.



2012. ápr. 10. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan szoknyás ruhát kell ráadni ami térd felettig ér, abban tud mászni.


én mindig csinin öltöztettem, és sokszor adtam rá farmert mert az nem kopott el. legginseket szerettem, de azokat többet kiszaggatott.

de hát annyi ruhája van hogy egyet kiszakít nem nagy tragédia.

2012. ápr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is mindig csinin öltöztettem. Ha koszos lett, kimostam, ha elszakadt, akkor vettünk újat. Ez egy ilyen időszak. Nyugodtan öltöztesd csini ruhába. Hiszen ha belegondolsz, még óvodában, iskolában is el fog esni, meg összekoszolja magát a játszó téren. Szóval ha ebből indulsz ki, akkor sokáig nem adhatnál rá csinos holmikat. :D
2012. ápr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak győzzem pénzzel! Majd néha csini lesz, néha meg strapabíró :-)
2012. ápr. 10. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!