Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam elfekszi a füleit,...

Kisfiam elfekszi a füleit, teendő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kisfiam lassan 4hónapos lesz, és folyton maga alá gyűri a füleit, ezért elállóak neki. Probaltam letapasztani neki, de nagyon piros maradta tapasz helyén. Félek, hogy csúnya fülei lesznek, mit tegyek? (kicsit értelmetlenül írtam, de remélem értitek)
2021. jún. 9. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Semmit, lesz egy “csúnya fülű” gyereked. Paraszt vagy. A genetikáról meg lövésed nincs.
2021. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem akarlak elkeseriteni, de ez genetika kerdezo, nem fekves kerdese.

Ne piszkald neki kerlek, hagyd beken.

Aztan ha annyira zavarja majd ot (nem teged, hanem a gyerekedet!!) akkor ott a mutet.

2021. jún. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
A ragasztóért szívem szerint rád hívnám a gyermekvédelmiseket, ha tudnám ki vagy
2021. jún. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Az mit jelent,hogy maga alá gyűri a füleit ? Komolyan nem tudom elképzelni..

Gondolom nem birkózó a csecsemő,hogy szana-szét törjenek a porcok a fülében,egész napos fekvéstől meg ilyen nem történik . Semmi köze a fülének a fekvéshez, gondolom ez is egy a sok "elmés" népi babona közül, hagyjad békén szerencsétlent és ne ragasztgasd:D

2021. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező! Én értem, mit írsz. Kérj tanácsot a védőnőtől/dokitól.

Itt nem fogsz megértő fülekre találni sajnos...

2021. jún. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Én is baromi elálló fülű voltam, mindig begyűrtem alvásnál, anyám nekem is megpróbálta leragasztani egyszer... de már ovis koromra eltűnt ez, igencsak szép füleim lettek, egyáltalán nem áll el. Hagyd, ne piszkáld, nem rajtad fog múlni a dolog, a begyűrődés meg nem fáj neki.
2021. jún. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem attól elállóak a fülei, mert elfekszi, hanem a genetika miatt. Elfekvéstől nem lesz olyan. Amúgy nem igazán értem, két gyerekem van, egyik sem feküdte el soha a fülét.
2021. jún. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez igy van,ez bizony genetika

Lehet nektek nem áll ki a fületek,de lehet a nagyszülőknél van olyan akinek picit kiáll

Nekem a jobb fülem picit kiáll,a balos annyira nem

És a kislányom is örökölte

Mára másfél éves,sokat formálódott a feje,meg a füle is,mára nem feltünő

De eszembe sem lett volna leragasztani

Ha ki is áll,el kell fogadni

Ha zavarni fogja nagy korában,akkor van fülplasztika


Az én férjemnek pl.ez tetszett meg a legjobban..amugy sem akartam műteni,de én soha nem takargattam,elfogadtam magam igy ahogy vagyok

2021. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!