Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos kisfiam leesett az...

11 hónapos kisfiam leesett az ágyról a parkettára! Mit figyeljek rajta? Ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem tapogasd át mindent ha sírni kezd vagy bedagad valahol akkor először tegyél rá hideg borogatás de ha nem sír utána akkor szerintem nincs gond...ha továbbra is sír vid el orvoshoz..
2010. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég a 8 hós kisfiam járt így. Tapogasd végig, ahogy az előbb írták, vetkőztesd le, nézd meg, van-e foltja. Ha hány vagy látod, h. szédül, vidd orvoshoz, mert akkor agyrázkódása van. Gondolom Te is nagyon megijedtél, ne izgulj, ez minden gyerekkel előfordul, nem lesz baj.
2010. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A következő dolgok utalhatnak fejsérülésre: fokozott izgatottság, aluszékonyság, hányás és ha alvásból nem ébreszthető. Ezeknek 24 órán belül jelentkezniük kell. Tudom, hogy nagyon brutál amit leírtam, de ezek a dolgok súlyos fejsérülésekre vonatkoznak. Nálatok nem lehet erről szó, mert a parketta tompítja az ütést és nem is magasról esett le. De azért jó tudni ezt is. Biztosan nem lesz baj, az én gyerekeim is estek már le innen-onnan, de eddig még nem volt komolyabb sérülésük szerencsére.
2010. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!