Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babadnak hany nap...

Anyatejes babadnak hany nap volt a legtobb amig nem volt szeklete?

Figyelt kérdés

Doki azt mondta normalis, ha minden nap kakil es az is ha egy heten csak 1x.

Viszont ma van 1 hete, hogy volt szeklete es mar kezdek aggodni...

Sulya gyarapodik, pisi van boven, de kaki nem jon, pedig tornaztatom is. Anyatejen kivul nem kap mast es nem is szeretnek neki adni, kamillateat sem (valahol olvastam, hogy azzal probalkoztak mikor nem volt kaki).

Egyszer lazmeroztem, nem tortent semmi, nem is nagyon akarom neki dugdosni.

Hasa nem puffadt, pukizik rengeteget.

3 es fel honapos.


Valakivel volt mar ilyen? Meddig normalis, hogy nem kakil? Mikor hivjam a dokit? Valami otlet a szelcson, teakon kivul ami hasznalhat?



2021. jún. 12. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk max 3 nap volt.

Ami segített: kb 10-15 perc tornáztatás után egyből melegebb fürdő, aztán megint kb 5 perc torna és utána szoptatás. Ez általában elindította a dolgokat.

2021. jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12 nap volt a rekord. :)
2021. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9 nap volt a legtöbb. Én is aggódtam, de közben nem fájt a hasa, jó kedvű volt, evett rendesen. Állítólag normális jelenség.
2021. jún. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a másik véglet volt, napi 3-4szer kakilt. Egy évesen volt a legtöbb kimaradás, 4 nap.

Ne aggódj, teljesen normális még az egy hét is, ha jókedvű, nem puffadt a pocakja, és eszik rendesen. De ha már pukizgat, hamarosan érkezni fog a produktum.

2021. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12
2021. jún. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi
2021. jún. 14. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk most fordul elő azt hiszem először, hogy 1 napja nem kakilt.
2021. júl. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!