Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen formában adtad oda a...

Milyen formában adtad oda a lefagyasztott anyatejet babádnak?

Figyelt kérdés
Sok variációt hallottam: mikróba kiolvasztva, forralva, szobahómérsékleten kiolvasztva, főzelékbe keverve. Ti ezt hogy csináltátok?
2012. máj. 21. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szobahőn/hűtőben kiolvasztva adtam egy-egy alkalommal, de megkóstoltam, és a többi megy a macskának: irtó rossz íze van kiengedve...
2012. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Kidobtam mindet, mert annyira büdös volt...
2012. máj. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is azt hallottam, hogy irtó büdös... Pedig nekem is tele van a fagyasztóm tejjel, eredetileg főzelékbe szántam...
2012. máj. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok: még ha csak büdös lenne... De az íze sem volt valami felemelő...
2012. máj. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is csak egyszer próbáltam meg odaadni neki lefagyasztott tejet, de nem volt hajlandó meginni. A főzelékben sem. Sajnos mi is kitettük. Viszont a kérdésedre válaszolva: meleg vízben olvasztottam, az anyatejtárolóban. A barátnőm kisfia egyébként megitta a fagyasztottat is. Lehet, hogy teje válogatja? az enyém nem volt bizalom gerjesztő, az biztos.
2012. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok, na ma mondta a védőnőm, hogy adjam oda neki a fagyasztott anyatejet, mert csak 6 hónapig jó.Kipróbáltam és szerencsémre egyből megitta, nem fanyalgott, egyszer sem nyomta ki a cumisüveget.Most 4 hónapos a kisfiam, éjszaka és reggel még szopik, de sajnos napközben már nem fogadja el, szerintem tudja, hogy nincs benne annyi már.Napközben mikor lefejem 40 ml-nél több nem jön le.Most meg akarom próbálni a görög széna mag kapszulát hátha segít, sok jót hallottam róla.De ez az utolsó próbálkozás, végül is ez is jó, hogy már eddig szoptattam.Még fejem amíg van....bocsi a lényeg, hogy simán olvasztottam ki szobahómérsékleten, aztán forró vízbe melegítettem meg.Szerencsémre issza :)
2012. aug. 15. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok: ügyesek vagytok, jó, hogy megissza.

Ne aggódj, a 4 hónap is szuper. Fejd, ameddig tudod, meglátod majd.

2012. aug. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök én is, hogy megitta!
2012. aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!