Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kislányomat ha...

4 hónapos kislányomat ha hasra fordítom nem használja a kezét és ezért sír mit tegyek? Egy hete voltunk gyógytornán itthon is tornázunk de semmi változás! Amúgy a játékokért nyúl, elveszi ha nyújtom neki, fogja a kezem és a cumisüveget is!

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A vízben sem használja? Próbálhatnátok esetleg ott, miközben megtámasztod a hasát. Előbb-utóbb csak rájön hogyan kell. De ez érdekes, mert ezt már két hónaposan kéne tudnia szerintem. Egyáltalán ki se támaszt?
2008. dec. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz az alatt h nem használja?hogy nem rakja maga alá?irj léci mert az én babám is 4hós és mikor hasra teszem szétcsuszik a keze és nem teszi visza h megtartsa magát.
2008. dec. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Találtak neki valami problémát is vagy csak emiatt jártatok gyógytornán?Mert én elmondom neked,hogy az én lányom is sírt hason fekve egészen 8 hós koráig.De Ő pusztán csak azért mert utált hason feküdni.Nagy volt a pocakja,ezért nyomódott olyankor,biztos nagyon kényelmetlen volt neki így feküdni teli hassal.Gondolj bele ez nekünk sem esne jól.Úgy feküdt kinyúlva mint egy béka,mégcsak ki sem nyomta magát.Még csak forogni sem tudott,hiszen ahhoz hason is kellett volna feküdni.4 hósan egyedül ült,tehát a testi fejlődésével nem lehetett baj.Figyeld meg a kicsit ha egyébbként használja a kezét akkor ne törődj vele mit mond esetleg a védőnő,lehet hogy csak nem szeret hason feküdni.
2008. dec. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Először is köszi a válaszokat!


Az első válaszolonak üzenem: hogy ezt a fürcsis ötletet kipróbálom!


A második válaszolonak üzenem, hogy: ugyan azt csinálja a kislányom mit a te babád szétcsuszik a keze oldalra és nem teszi vissza ha visszateszem neki egy ideig el van de aztán kezdjük előlről amíg meg nem unja és elnem kezd sírni.


A harmadik válaszolonak pedig azt üzenem hogy: én is gondoltam arra, hogy nem szeret hason lenni mert nyomja a hasát ugyan is 4 hónapos 63cm és 7 kiló. Azt is megfigyeltem hogy reggel és kaja előtt sokkal aktívabban és jobban tornázik mint pl kaja után meg este.

2008. dec. 8. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok.Sztem nincs baja a te babádnak és az enyémnek sem,csak egyszerüen utálnak hason.Lehet nem kéne eröltetnünk sem.Amugy a picim gyönyörüen tartja a fejét ha kézben van,csak épphogy hason nem hajlandó:) Reménykedjünk h majd késöbb változik a dolog.Üdv
2008. dec. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!