Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek hogy elmuljon?...

Mit tegyek hogy elmuljon? Kislanyom 11 honapos . A doki azt mondja terkepnyelve van.

Figyelt kérdés
milyen kezeles van erre es egyaltalan fajdalmas ez ? Sokszor kidugja a kicsi nyelvet es ugy tunik mindha fajna neki . 5 honapja mar kinlodok mindenfele ecsetelesel de csak ideig oraig tunik el.
2008. dec. 8. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányomnak is térképnyelve van. Eleinte azt hittem hogy megcsikarja de a doki felvilágosított hogy ez nem csikarás. Azt mondta hogy erre nincs gyógymód lehet hogy kinövi de az is lehet hogy nem. Általában akkor jön elő amikor valami vilust kap el, vagy egy kicsit le van gyengülve a szervezete, illetve általában a fehér őrű babá szenvednek tőle. Nekünk is hol eltünik hol meg megjelenik. Próbáltam én is ecsetelni, de nem használt. A doki azt mondta hogy nem kell rá semmi mert a nyál a legjobb gyógyszer. Engem is érdekelne ha valaki tud rá valamilyen jó módszert, hogy eltünjön.
2008. dec. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi baj.Ez egy örökletes dolog, nem múlik el soha.Nem betegség.Néha kicsit kellemetlen...csípi a nagyon savanyú, a mogyoró, dió.Ezektől picit bedagadhat...De ne aggódj.Teljesen jól együtt lehet élni vele.:)
2008. dec. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!