Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran kell ágyat...

Milyen gyakran kell ágyat húzni egy újszülött babának?

Figyelt kérdés
Nyilván ha nem történik semmilyen pisi baleset. Első babám lesz és így, hogy bele gondoltam fogalmam sincs.
2021. jún. 16. 07:15
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Én úgy húztam ahogy magunknak. Tél volt, nem volt izzadás, az nyilván más kérdés. De ha nem volt baleset, pár hétig simán hagytam.
2021. jún. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Hetente akkor is húzom ha nincs baleset, az egész családét, szerintem undorító hetekig nem ágyneműt cserélni és a gyerekemet sem hagynám benne pácolódni. Hozzáteszem az első perctől az ágyában aludt a babánk, úgyhogy nála nem az volt, hogy naponta 10 percet töltött el benne, hanem egy fél napot minimum.
2021. jún. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Szabály nincs erre, szerintem, ahogy magatoknak is igényelnéd. Én olyan hetente, kéthetente szoktam, mosnivaló számától és időjárástól függően. :)
2021. jún. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
2-3 hetente szoktam, mint a miénket, nyáron inkább 2 hetente.
2021. jún. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Én hetente húztam

Most nagyobbak 2 -3 hetente szoktam, magunknak is 3 hetente szoktam

2021. jún. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kicsiknek 2-3 naponta. Mert ha kimegy rá a tápszer, vagy babaként volt h visszabuktak, muszáj volt a szag miatt.

De ez csak lepedő meg a fejük alatt van egy kispárna huzat.

A rácsvédőt vagy a takarójukat havonta

2021. jún. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Hetente, kéthetente. A magunkét is úgy cserélem: nyáron hetente, télen inkább kéthetente.
2021. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden héten cseréltem. Sok időt tölt egy újszülött az ágyban, ekkor azért. Most 1,5 éves, még mindig hetente legalább egyszer, de van hogy kétszer cserélem, mert ugye nappal még egyszer alszik, és ekkor nem öltöztetem át pizsamába, a jatszós ruhában alszik, amit sokszor összekoszol. Ha foltos, pisis, kakis lesz soron kívül csere van.
2021. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!