Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Allandoan cipelitek?

Allandoan cipelitek?

Figyelt kérdés
4 hos babam nem engedi letenni magat, azonnal elkezd sirni ha leulok vele vagy leteszem, viszont rohadt nehez is. Nem birom mindig hurcolaszni, de nem szeretnem hagyni sirni. Cumi ilyenkor nem kell neki. Ti mit csinaltatok ilyenkor?

#baba #Cipeltetes
2021. jún. 16. 11:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%
Csak az apjával cipeltette magát folyton, én leraktam a játszószőnyegre, mellé ültem, vagy kimentem vele sétálni babakocsival/kendővel. Így szokta meg, bent nem volt rám kötve. Most 1,5 évesen is csak kint kéredzkedik be a csatosba vagy a babakocsiba, kivéve az apjánál, ő cipelgetheti kézben a kisasszonyt továbbra is.
2021. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25%

Azért az állandóan az túlzás. 4 hónaposan már forgolódott, gurult és roppantul élvezte ezt a tudományát. De elég sokat volt kézben, hordozókendőben. Ez egy teljesen természetes és normális igénye a babának.

Ha 4 hónaposan nem szeret hason feküdni, azt mindenképp jelezd a gyerekorvosnak.

2021. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek. Igazabol nem mindig ilyen siros, de ha igen akkor leulni sem lehet vele, egybol visit. Nem koti le semmi, csak a cipeles, ezert kerdeztem. Azt meg nem sokaig birom fizikailag, elfaradok leszakad a hatam, ez van. Majd kinovi :)
2021. jún. 16. 16:09
 14/16 anonim ***** válasza:
50%
Nekünk ugyanaz van mint #11-nél :)
2021. jún. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sok mindentől lehet ez. Front, mozgásfejlődés, fogacskák mocorgása, meleg, bármi. Ha nem mindig ilyen, akkor szerintem tényleg ki lehet bírni, olyan kicsi még, anyát akarja. És tényleg megoldás lehet a hordozás.
2021. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Az én fiam dettó ilyen, 3 hónapos, 7 kg, már izületi problémáink vannak az apjával... 😂 Csak akkor jó neki, ha kézben van és sétálgatunk vele. XD
2021. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!