Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Visít állandóan?

Visít állandóan?

Figyelt kérdés

Kislányom 10 hónapos és mar hisztizik. Van ilyen? Tudom h majd később jönne. De szó szerint ha véletlenül nem úgy alakul valami,nem adom oda rögtön, stb, visít, ordít. Már a hajam tépem, komolyan. Magnézium fogy rendesen.

Imádom, okos, ügyes, cuki. De ez a virnyogás kikészít. Nyilván már én sem vagyok a legtürelmesebb... De sokszor azt sem tudom mi baja. Egyszer csak kezdi a hisztit, pedig figyelek rá.

Tanácsok?


2021. ápr. 16. 15:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
De hiszen ez normalis, csak a hangjat probalgatja. Mit gondolsz, mitol tanulna meg beszelni? Enyem is beszelget, egesz nap, van hogy nyiil mint egy macska, van jogy olyan mint egy szirena. Amig nem sir, addig minden oke. Nem hogy orulnel neki hogy normalisan fejlodo babad van...komolyan nektek mar semmi nem jo 🤷😅
2021. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Le is írtad, hogy ha valami nem úgy alakul akkor sír. Nem tud beszélni, nem tudja a határait, pontosabban most jön rá hogy vannak. Valahogy kifejezi, hogy frusztrált. Ez még annyira nem hiszti, ez természetes. Hangosak ez van. :)
2021. ápr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Az én lányom ilyen volt. Ne kapj idegrohamot. De 7 éves és még mindig ez van , földhöz vágja magát és bőg mint a szamár. De csak itthon.:) Azért még lehet jelenni vele. Ment is bölcsibe,mert idegbajos voltam. Ő egyszerűen ilyen érzékeny.
2021. ápr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki!

Ez nem csak az, hogy próbálgatja a hangját, at másmilyen. Rendesen kiborul es visít, sír, ordit, neha fejhangon.

Kb én is ezt csinálnám ilyenkor 🙈

De hát ez van, megpróbalom jobban tolerálni, de leginkább az a rossz h fogalmam sincs mi a baja. :(

2021. ápr. 16. 15:33
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Az én gyerekem is ilyen volt, amikor ideges volt(nem szomorú!), akkor üvöltött, fejhangos "sírt", de könny az nem jött, belevörösödött, remegett az idegtől és rohadt hangos volt. Más baba nem csinált ilyet a környezetemben, sem a bölcsiben. Ki is derült miért "érzékeny" ennyire, miért ilyen alacsony a frusztrációsküszöbe és miért pont így adja ki magából..
2021. ápr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Az enyem 9 honapos, valamifele szeparacios szorongas csapkodja szegenykem, ha kilepek a szobabaoly vagy ellepek nellole egyet, mar visiit is, es kuszik hozzam hogy vegyem fel 🤦😅 nem lehet hogy nalatok is hasonlo kozrejatszhat? Most kezd radobbenni hogy anya eltunhet, es ez miatt nyafizik, hogy vedd fel :D en nem veszem fel, inkabb melleulok :)
2021. ápr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
És miert, utolsó?
2021. ápr. 16. 15:39
 8/17 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, bocsi
2021. ápr. 16. 15:44
 9/17 A kérdező kommentje:
Szep.szorongásra azert nem gondolok, mert nem állandóan van ez, van h szépen eljátszik magában, alszik éjjel, bár du már nem sokat. Próbálok mégtöbbet foglalkozni vele, hátha...
2021. ápr. 16. 15:50
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen, pont ebben a korban, pár hétig tartott.(most lesz 1 és pont tegnap tűnt fel, hirtelen elkezdett sikitani,hogy jé már milyen régen csinálta)

Jellemzően akkor csinálta, ha valami nem tetszett neki,pl,nem engedtem,hogy kukázzon, vagy hogy a mosógép gumiját rágcsálja (tudom, nagy szemét vagyok)

Amúgy korábban olyat is csinált, amikor kitettem a konyhából kukázás miatt, hogy lefeküdt a hasára és ököllel püfölte a szőnyeget úgy "sírt" na ott nagyon kellett fegyelmezni magam,hogy ne röhögjek 😂

Szóval szerintem elmúlik. Jön helyette más. Nálunk épp a kaja kis rágás utáni kiköpése van 🙈🤷🏻‍♀️

2021. ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!