Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 5 hónapos. Az imént...

Kisfiam 5 hónapos. Az imént evett már sokadjára alma-őszibarack pépet, és az egészet visszahányta. Sohasem csinált még ilyet. Nagyon megijedtem. Mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy beteg vagy nem büfizett és attól lehet?
2008. dec. 8. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Üveges bébiétel vot az az alma őszibarack?Mert az olyan édes és émelyítő,hogy borzasztó!A lányom evett egy párszor,de utánna már úgy sem fogadta el hogy friss gyümölcsel kevertem.Lehet megundorodott tőle.Ne erőltesd kínálj neki mást!Vagy lehet beteg lesz,lehet fáj a torka,csak szegény nem tud szólni.Ilyenkor is hányhat.Jobbulást!
2008. dec. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is előfordult egyszer,adtam neki uzsonnát aztán meglátta a gyü,ölcslevet,és gondoltam az csak lé már nem tesz ki neki egy étkezész hát adtam,vissza is jött,valószínű megterhelte apocakját!Azóta vigyázok mennyit eszik!Lehet hogy ő is csak megterhelte a pociját.
2008. dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!