Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kislánynak ajánlanát...

7 hónapos kislánynak ajánlanátok első játèk babát?

Figyelt kérdés

2021. jún. 17. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Olyan,amit nem tud szétrágni,ill.lerágni róla semmit,amitől megfulladhat.
2021. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

[link]


😍😍

2021. jún. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
7 hónaposnak teljesen felesleges
2021. jún. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%

Én azon elmélkedek, hogy miért kell babát adni egy gyereknek?

Miért annyira egyértelmű, hogy erre van szüksége?

Életem első emléke, hogy a rácsos ágyban szétkaptam a babámat, mert a belseje érdekesebb volt. Később sem játszottam soha babával, és gyereket sem akarok soha.

Miért kell egy ennyire kicsi gyereknek babát venni? Látjátok, a kisgyerekkorban kezdődő ellesztőpropaganda nem okvetlenül válik be.

2021. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2-es, nagyon szèpen köszönöm!!!
2021. jún. 17. 15:58
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem és a barátnőmnek is volt,, első emlékeim egyike hogy húzkodtuk őket babakocsiban, öltöztettük, sétáltattuk őket stb.

Fiút várok, de ha lesz lányom is , biztos hogy lesz egy babája, ezekbe például egyenesen szerelmes vagyok, ⬆️

2es

😊

2021. jún. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
4-es. Ha nincs gyereked és nem is akarsz soha, akkor mit keresel a gyerekvállalás, nevelés kategóriában?
2021. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Ez a 4-es mekkora egy barom!

Én is azt gondolom, hogy 7 hónaposnak nem a legjobb választás a baba, érdekesebb csörgő, egymásba rakható dobozok, poharak talán jobb lenne. Lányom másfél évesen kapta az első babát és akkor már játszott vele. Csecsemő babát jobban szeretik, mint a kislányt, vagy,felnőttet.

2021. jún. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Én valami rongybaba félét vennék. Például egy Little Dutch babát.

Kislányomnak van Eszter álmától babája, valóban csoda szép, de szerintem az nem való 7 hónaposnak. A sála levehető, a fonal haja könnyen kijön, ha elkezdi rángatni vagy tépkedni.

2021. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
7 hos kislanyom van, nem babazik (van ket nagyobb lanyom, vannak babaink). Aki megy az a csorgo, ragoka, mindent megvizsgal, mindent szajba vesz, a #2es altal linkelt babanak a hajat megkostolna es fintorogva letenne maga melle. Nem kotozkodesbol irtam.
2021. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!