Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mivel tudta kuszásra/mászás...

Ki mivel tudta kuszásra/mászásra ösztönözni a babáját?

Figyelt kérdés

Lányom 8 hónapos, de utál hason lenni. Forog minden irányba, de hasra csak akkor, ha valamit nagyon el akar érni, amúgy utál hason lenni. Leteszem egy csomószor, de fordul át hátra mindig, vagy felül. Már próbáltam mindenféle mozgó játékokkal, "tiltott dolgokkal" motiválni. Macskánk is van, ő rohangál is a baba játékai után, de őt sem követi a lányom. Dévényesnél voltunk, kettőnél is, azt mondták, hogy az izomzata tökéletes, erős baba, de lusti, amolyan "biztonsági játékos", szerintük. Igyekszem minél többet letenni persze. Van, akinek ülésből kezdett kúszni a babája?

Sajnos más hasonló korú baba nincs a környezetünkben, akitől elleshetné.


2021. jún. 22. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden nap tornáztattam, átmozgattam, neten vannak jó kis videók csípő-lábtornáról babáknak. Ezen kívül nem kell semmit csinálnod.
2021. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kúszni sosem kúszott, mászni meg 8hósan rájött magától.

En is csak tornáztattam.

2021. jún. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kúszni nálam a telefon után kezdett, mászni meg csak magától, nem kellett ösztönözni. Fura egyébként, hogy 8 hónaposan ennyire ne akarjon hason lenni, haladni. Nem zavarja, hogy nem halad sehová, ha se nem kúszik se nem mászik?

Lehet megpróbálnám, hogy semmit nem tennék a közelébe, hanem távolabb csak, hogy mozduljon meg, ha meg akarja kapni.

2021. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kúszás egy zacskó ropira indult be, amit szeretett volna megkaparintani.
2021. jún. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Távirányító
2021. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Adjál neki jutalom falatot ha sikerül. Mutasd meg neki te eloszor
2021. jún. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!