Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám kúszásra,...

Hogyan tudnám kúszásra, mászásra ösztönözni a babámat?

Figyelt kérdés
Jövőhéten tölti a 9 hónapot, de még nem kúszik rendesen. Csak körbe-körbe forog, meg tolat, de az se szívesen, csak ha kedve van. Sose szeretett hason lenni, és kicsit hibásnak érzem magam, mert nem erőltettem jobban korábban. Tudtok trükköket, amikkel kicsit érdekesebbé tudnám számára tenni a hason fekvést, könnyebbé tenné a kúszás megtanulását? Forogni 5 hónapos kora óta forog, de hasról hátra már biztos van egy hónapja, hogy nem láttam, pedig 11 hetes kora óta tudta. Mintha elfelejtette volna...
2014. aug. 14. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Rakj elé érdekes játékokat. Az én lányom sem kúszott csak mászott. Vagy segíteni kell neki hogy előre rakod a kezeit majd a lábait.
2014. aug. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tedd hasra, rakja elé egy színes játékot ami érdekli, bábozz vele, késztesd arra, hogy akarja, s menjen oda érte ha kell neki!


Csak hason legyen! Ne ültesd, ne fektesd a hátára, csak hason!

2014. aug. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van otthon hosszú polc, asztallap, szekrényajtó; bármi, amit egy sámlira vagy a kanapé szélére föltámasztva lejtőt tudsz csinálni, akkor csinálj! Gyerek a tetejére, mobiltelefonod az aljára, aztán dőlj hátra és élvezd a produkciót! :))) Sok sikert!
2014. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk csakis olyan dolgok jöttek be, ami inkább háztartási eszköz: fémtálak benne csörgős bébiételes kupakokkal, díszek a polcról, telefon, és hasonlók.
2014. aug. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!