Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám 7hós babám...

Hogyan tudnám 7hós babám kúszásra ösztönözni?

Figyelt kérdés
A fenekét már elemi, hjétrafelé már kúszik, és úgy tudom, nem jó, ha kimarad a kúszás, így azt szeretném kicsit segíteni neki, ahogy lehet. Nagyon köszi!
2009. jún. 3. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
szia nekem első gyermekem 3 éves nem mászott nem kúszott semmit akárhogy is mászkáltunk előtte csak mosolygott rajtunk 4,5 hosan már ült 8 hosan felállt és ment az ágykörül butoroknál stb ahol tudott kapaszkodni de nem lett semmi baja az oviba majd ő a legügyesebb minden versikét dalocskát kivüröl mond okos ügyes a második gyermekem 9 hós lesz ő pont az ellenkezője az elsőnek kúszott 7 hos korában utánna két héttel már mászott nem ül még fel egyedül de ha segitünk üldögél de aztán mindig fogja magát és hasra majd mászik nem is állt még fel sem igaz pár napja probálkozik de két három hét biztos kell még neki hogy fel álljon lehet még több is ez van nem erőszak a disznótor nem lesz semmi baja ha nem fog mászni majd ő tudja mit akar nekem kényelmesebb volt az első babámmal sokkal önállobb volt már ilynkor csak ővele az volt as baj hogy csak szopizott nagyon sokáig más ételt nem nagyon fogadott el nem bánta hol mikor ha neki cici kellett akkor felhuztan a polomat és cicizett néha kinos volt viszont a második babám ő már most mindent megeszik és négy napja nem kel neki a cicim hát egy kicsit örülök is neki az elsőt 19 honapos koráig szoptattam na jol van bocsi nem akartalak untatni amugy hova valosi vagy
2009. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én babám kb. 5-6 napot kúszott, mert rájött hogyan kell mászni és inkább úgy közlekedett. Pár tempót haladt csak kúszva.

Doki azt mondta, hogy nem baj, ennyi is elég. A hátrafelé is elég.

2009. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, bármikor elkezdhet kúszni. Az én kisfiam hétfőn volt 9 hónapos és csak a múlt hét elején kezdett el kúszni. Már én is azt hittem, hogy ez kimarad nála, mert csak hemperegni volt hajlandó, és a nagyobbik fiam ilyenkorra már felállt. De hát nem egyformák.

Esetleg ha hasra fekteted a földön, tegyél egy kicsit távolabb, mint amit még elér valami érdekes (csillogó-villogó vagy zenélő) tárgyat, hátha egyszer csak nekiiramodik... És minél többet legyen a földön, mert annál többet tud gyakorolni.

2009. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!