Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasznaltatok/használtok...

Hasznaltatok/használtok popsitorlo melegitot? Bevalt?

Figyelt kérdés
Feleslegesnek gondoltam eddig, de minden pelenkacserenel ordit a 4 napos kislanyom. Eleinte fogalmam nem volt miert, de kezdem azt hinni, hogy hideg neki a popsitorlo. Elgondolkodtam, hogy veszek egy melegitot, de nem tudok senkit, akinek van ilyennel tapasztalata es orulnek, ha kapnek egy kis megerősítést esetleg valami tippet, hogy mit csinalhatnek maskepp, hogy a babának is jo legyen.
2021. jún. 23. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kezedben melegíted pár pillanatig. Én így csináltam és elég volt
2021. jún. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem ez a kategória a pelenka tarto doboz mellett, ami annyit ér mint q kutyakaki masnival átkötve...
2021. jún. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az jo megoldas lenne, de borzaszto hideg a kezem mindig, szoval ahogy pelenkazom a babat es hozzaerek az sem lehet kellemes neki.
2021. jún. 23. 10:50
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Hű, bevallom én még nem is hallottam róla, pedig 3 gyermekem van. Mindig tanul az ember valamit.

Én is a kezemmel melegítettem, ez általában elég volt. Télen volt, hogy a radiátorra tettem, de akkor vigyázni kell, hogy jól le legyen zárva, mert gyorsan ki tud száradni.

2021. jún. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még mielőtt bármit vennék, kipróbálnám azt, hogy kirakom a napra vagy napos helyre a popcitörlő csomagot, vagy bevizezek meleg-langyosra egy rongyot, papírtörlőt és úgy törlöm le. Ha attól nem sír akkor a hőmérséklet a gond. (mert az sem biztos, hogy a hővel van baja)
2021. jún. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Hát ha a kezed hideg akkor mindegy is hogy a popsi törlő hideg vagy meleg.


Erre nincs gép, találékonysággal tudsz tenni azért hogy ne legyen hideg. Így kiderul hogy ez e a baj, vagy simán csak nem szereti pelenkázást.

2021. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Azért a gyereknek meg kell szokni, hogy létezik külvilág, és az nem mindig seggmeleg. Igen, már ilyen pici korban is. Túlkímélni se kell őket, nem tesz jót.
2021. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Ez is olyan felesleges flanc, mint a szoptatós fotel meg a bébiétel keszítő. Jó ha van, de ha nincs akkor nem hiányzik.
2021. jún. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Sosem jutott eszembe melengetni a popsitörlőt. Az enyémek szerintem csak azért ordítottak kicsiként, mert türelmetlenül éhesek/álmosak voltak, nagyobbként meg mert unalmas volt nyugton maradni és a személyi szabadságuk korlátozásaként élték meg :) Utóbbi miatt olyan 8-9 hós korig bevált, hogy adtam valami érdekeset a kezükbe.
2021. jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindekinek!

Elkepzheleto, hogy nem a hideggel van a baja, de akkor kirakom kicsit a napra a popsitorlot es kiprobaljuk ugy, hatha jo lesz.

Oszinten ha nem muszaj en sem adnek ki 10e forintot egy ilyen szerkezetert.

2021. jún. 23. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!