Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnek a ferjemmel...

Hogyan tudnek a ferjemmel dulore jutni?

Figyelt kérdés

Van egy 9 honapos elenk, virgonc fiunk. Imadom, a szemem fenye. :) Ejjel atlagosan 2-3x kelek hozza.


Tavaly nagy hassal terhesen nem voltam hajlando nyaralni menni. Nem ereztem magam komfortosnak a boromben es a meleget is nehezen turtem...

Iden se szeretnek nyaralni menni 3asban, amin a ferjem kiakadt. Mar nagyjabol visszanyertem a szules elotti alakom, szoval nem ezzel van a baj. Hanem a "gyerekkel".


Elvagyok vele itthon, de nincs semmi kedvem ahhoz, hogy egy full ismeretlen helyen kelljen ugyanugy kelnem hozza, a tuzo melegben magamon vinni a hordozoban. Sosem voltam a passziv pihenes hive, nekem nem nyaralas, ha egesz nap a parton pesztralnam a fiam, amig a parom uszik egy kort. Regen mindig elszornyulkodve neztuk azokat az anyukakat, akik a " gyerekhez voltak lancolva" egesz nap a strandon. Kilometereket tologattak oket. :D Most meg azt kapom, hogy mi az, hogy nem akarnam elvinni a gyereket hosszuhetvegere Egerbe.... Teljesen ki van akadva. (Pedig szerintem a gyereknek ilyen korban meg edes mindegy, hogy hova visszuk vagy nem visszuk. Allatkertbe is voltunk, nyilvan nem elvezte, elfaradt es orakig hisztizett...) Idezem: egy csalad vagyunk, a gyerek is hozzank tartozik, mostantol nincs ilyen, hogy kettesben nyaralas. Mikor mondtam neki, hogy akkor en nyaralok, o meg altassa ejjel a gyereket ( simizni kell egy kis ideig, hogy erezze a kozelsegunk, nagyon ritkan ringatni), akkor mondta, hogy hat azt o biztos nem. :( Egyebkent besegit eleg sokat, de ejjel nem kel fel. Nagyon kifarad mindig a munkaban.


Anyukamnal mar aludt sokszor a pici, szeretik egymast, anyu nem is dolgozik, 60 alatti, birja meg boven a strapat. O szivesen bevallalna a fiunkat. Meg is erti, hogy nem vinnem magammal.


Mi lenne a jo kompromisszum? Vagy csak en vagyok tul kenyes es lekene adjak? Nem magamra gondolni, hanem harmunkra egyutt?


29/N



2021. jún. 27. 06:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%

Attol fugg, h milyen programot szeretnetek. Ha szallodaba mennetek, ahol van felpanzio, wellness reszleg, delelotti, keso delutani orakban amikor nincs meleg varosneztek, ugy teljesen jo harmasban is. Amig egyikotok delutan altat a masik wellnessezik utana forditva ill. ha van gyerekmedence elvezne a pici is.

Apartmanba, ahol nincs kaja, semmi wellness oda biztos nem mennek.

2021. jún. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
32%

Nem akarlak elkeseríteni, de igen... veled van a baj...


Ilyen hozzáállással kár volt gyereket szülnöd.


Mi pont most voltunk Eger és környékén 4 napot a fél éves fiunkkal, hármasban. Ő nem 2-3x, hanem 5-6x kel éjjel.

Strandon nem voltunk, nekem még nem tért vissza az az alakom amivel elmennék, de helyette volt 1000más programunk. A gyerek 1 x nem sírt... vagy babakocsiba toltuk, vagy magamra kötve cipeltem. Életem nyaralása volt.

Nekem eszembe nem jutott volna lepasszolni anyámnak (akivel el is lett volna) csak mert én kirandulgatok

2021. jún. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
1es vagyok, pontositok, wellness alatt nem feltetlenul a szaunara es jakuzzira gondolok, hanem inkabb medencere, furdesi, pancsolasi lehetosegre.
2021. jún. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
58%

1.A babát is be lehet vinni a vizbe.

2. A párod is tud rá vigyázni, amíg bent vagy a vízben.

Tudtad, hogy mit vállalsz, tudtad, hogy ez lesz. Akkor miért szültél?

2021. jún. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
68%

"Ilyen hozzáállással kár volt gyereket szülnöd."


A kérdező introvertált. Bocsi, de nem tudtam, hogy csak extrovertáltaknak lenne szabad szaporodni.


"Mi pont most voltunk Eger és környékén 4 napot a fél éves fiunkkal, hármasban. Ő nem 2-3x, hanem 5-6x kel éjjel."


Na itt jössz a bezzegeléssel, bezzeg nektek többe5 kel a gyerek, nektek rosszabb, de ti ezt is vállaljátok, meg azt is bírjátok. Tényleg nagyon jók vagytok, hogyha már ennyire kell a pozitív megerősítés.

2021. jún. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
74%

"Strandon nem voltunk, nekem még nem tért vissza az az alakom amivel elmennék, de helyette volt 1000más programunk. A gyerek 1 x nem sírt... vagy babakocsiba toltuk, vagy magamra kötve cipeltem. Életem nyaralása volt."


Igen, mert a te gyereked egxszer nem sírt, akkor a másé se fog? Képzeld, mi múlt héten voltunk nyaralni. A gyerek végigordította az oda és a visszavezető utat is. Majd egész végig sírt, egy pillanatig nem tudtunk élvezni semmit sem. Amúgy nem mindenki akar hurci-murcizni, pláne nem ilyen melegbe, hogy ráizzadjon a gyerek a hátára vagy a mellkasára.

2021. jún. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%

"Tudtad, hogy mit vállalsz, tudtad, hogy ez lesz. Akkor miért szültél?"


Senki nem tudja pontosan, hogy mit vállal. Csak miután megszületik a gyerek.


Úristen! Megint olyan napot tartunk, hogy oltsuk le a kérdezőt? Nem tudtam, bocsánat. Beírom a naptárba, hogymilyen időközönként vannak ilyen napok.

2021. jún. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
24%

5-6-7

Savanyú a szőlő?!


Azért mert a ti nyaralásotok megkeseredett volt, attól más nem élvezhette... értem.


Nem lennék a párod/rokonod 😅

2021. jún. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
34%
Tengerparton, Balatonon mas a helyzet. De Egerben varosnezni ill. kirandulni tudsz. 10tol, 5ig mit csinalsz ebben a melegben?
2021. jún. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen helyre babával inkább tavasszal, ősszel mennék nem nyáron 40 fokban.
2021. jún. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!