Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a legelső emléked az...

Mi a legelső emléked az életedből?

Figyelt kérdés

2021. júl. 3. 20:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
sajnos az, hogy a szüleim veszekednek.
2021. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
4 évesen kéztörésem volt és a korházból hazafelé egy nover nevezett pókembernek mert bator voltam nagyon random de szerintem ez,ez az egy mozzanat van meg az egeszbol
2021. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon kicsi vagyok, még rácsos ágyban voltam és a hálózsákom cipzárjával játszom miután anya lefektetett minket aludni a tesómmal.
2021. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Bölcsiből van, de az az egyetlen onnan, hogy anya otthagy én meg üvöltök utána.
2021. júl. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Az hogy az unokanővéremmel medencéztünk és ettük a cseresznyét.
2021. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
1 évesen nagypapám a fejem fölött lógatja a szivárványszínű műanyag rugót. Nagyon érdekesnek láttam.
2021. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom sorrendbe rakni őket. Nem értem, hogy ez miért megy olyan könnyen egyeseknek? Az óvodáskoriak valószínűleg már nem az első emlékeim. Az elsők között lehet az, mikor egy kádban fürdünk a nővéremmel. Egyik karácsonyra kaptam valamit, és nagyon örültem neki, de pontosan nem emlékszem, hogy mit, talán kisautót. Fotókon látom magam 1 éves korom előtt is, de nincs meg az az érzés, hogy azt milyen volt megélni, és hogy emlékszem rá az akkori önmagamként. Ja arra is emlékszem, hogy szüleim sétáltattak, egy áruházban voltunk, és egy néni nagyon megnézett, gondolom mondta hogy de aranyos vagyok, és adott valamilyen cukorkát. Mikor kiságyban feküdtem, arra egyáltalán nem emlékszem.
2021. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Én emlékszem, hogy anya tol a sportbabakocsiban, és zötyög a járdán. Elfordítom a fejem oldalra, nézem a fehér alapon apró kék virágmintákat, és lecsukódik a szemem.
2021. júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Befeküdtem a kiságyba az újszülött öcsém mellé.Azért maradt meg annyira,mert amikor meghozták az első napon nagyon fehér volt a bőre (semmi baja nem volt,a mai napig elég fakó a bőre) és azthittem fázik ezért befeküdtem mellé hogy melegítsem.
2021. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
2 éves koromban pelusban ülök a kisszéken és bejelentem hogy bepisiltem :D
2021. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!