Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sok anya miért gondolja hogy...

Sok anya miért gondolja hogy őket automatikusan előre kell engedni a boltban csak mert kisgyerekkel vannak?

Figyelt kérdés

Tisztelet persze a kivételnek de már nem először futok bele ilyenbe. Ma álltam a kasszánál, mögöttem egy nő kb 2 éves gyerekkel. Először csak toporgott, szemet forgatott majd sóhajtozott. Mikor nem reagáltam nekemjött párszor a kocsival mintha véletlen lenne. Miután erre se mozdultam elkezdte drámai hangon ecsetelni a gyereknek hogy sajnálja de így sosem fognak kiérni a játszótérre, annyit kell várni.


Hozzátenném, a gyerek nagyon jól elvolt, nézelődött


2021. júl. 4. 14:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb kérdezd meg tőlük!

Én még nem találkoztam ilyennel, de biztos vissza szólnék, hogy "bocs, de ne lökdössön már, attól nem fog gyorsabban haladni a sor".

2021. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetlen ilyen nőt ismerek, szégyen ahogy viselkedik.
2021. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Még sosem tapasztaltam ilyet. Én ha közvetlenül mögöttem van valaki, aki nagyon idős, pici hisztiző, síró gyerekkel van vagy nagy a pocakja, azt előre engedem, de magamtól. Ha valaki így bunkózna mögöttem azért sem engedném előre.
2021. júl. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Jól tetted hogy nem engedted előre. Mégis mit képzel? 😀
2021. júl. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Én pont fordítva tapasztaltam. Minket előre akarnak engedni, de ilyenkor meg szoktam köszönni, és hozzá teszem, hogy nem szükséges, meg kell tanulni a gyereknek várni, türelemmel lenni. Sőt sokszor én engedek magunk elé időseket, vagy olyat aki siet, vagy olyat aki csak 1 dologgal áll sorba.
2021. júl. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
Ez a viselkedés szerintem szánalmas, semmilyen előjog nem társul a gyerekhez. Én sosem hisztiztem magamat előre sőt, ha felajánlották de a gyerekem éppen tök nyugiban elvolt akkor megköszöntem de el is utasítottam. Más kategória ha a gyerek nyűgös, magán kívül van, de egyrészt velem ilyen még nem fordult elő, másrészt ilyen esetben nyilván a közönségnek is jobb, ha minél előbb elhúz a zajforrás.
2021. júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyenek azt hiszik, ők az atyaisten, mert szültek. Én sem értem. Van gyerekem, kettő is, de soha nem vártam el ilyesmit. Terhesen sem. Persze ha valaki előreengedett, akkor szépen megköszöntem, de ha nem, hát istenem, kivártam a sorom, mint mindenki más. Olyan is volt egyszer (terhesen), hogy nem is fogadtam el, mert egy idősebb bácsi akart előreengedni, akinek kb negyedannyi cucc volt a kosarában, mint nekem... mondtam, hogy ne vicceljen már. 😃 A gyerekeket meg az elejétől úgy vittem/viszem boltba, hogy ha sor van, hát sor van, ki kell várni. Soha egyik sem hisztizett ezen.
2021. júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem jártam így, ellenben ma egy 50 év körüli nő akart elénk tolakodni egy ruhaboltban. Mondjuk ő nem tett megjegyzéseket, csak simán beállt volna elénk.
2021. júl. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen egyszer nekem is volt, anyuka direkt a sarkamban volt még a 2. hullám elején. Lerítt róla hogy hülye, balhézni akar. De az ilyen gyerek nélkül is kettyós.
2021. júl. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
71%

Ezt hetente felteszi valaki és állandóan osszeveszik itt a sok bæszatlan anyuka.


Én pl ma vtam a DM-ben. A férjem a lányom meg a fiam kinn vártak a bevásárlóközpont folyosóján egy nagy csomaggal, egy akkor vásárolt műszaki cikkel és 6 adag kajaval egy reklamszatyorban. Bementem és 5p múlva a férjem csörgött h k.vagyorsan menjek már mert a gyereknek pisilni kell és ő nem tud bemenni egymaga a wcbe 2 4 év alatti gyerekkel, 6 adag kajaval, egy reklamszatyorraleg egy porszivoval. Szóval szépen odaslattyogtam a sorhoz ahol vtak előttem 3an és kivartam. Biztosan van olyan helyzet amikor nincs 3perc sem.

2021. júl. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!