Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van hiányérzetetek, ha a...

Van hiányérzetetek, ha a második gyereketek is ugyanolyan nemű lett, mint az első?

Figyelt kérdés

Világéletemben kislányos anyuka akartam lenni, a férjem is két kislányt szeretett volna, mint én.


Az első babánk mégis kisfiú lett. Nyilván imádjuk, szeretjük, az életünk értelme a nejétől függetlenül. De most, hogy a 2. babát tervezzük, félek, hogy megint fiú lesz, mert nem lesz több gyerek, és olyan borzasztóan szeretnék egy kislányt :/



2021. júl. 8. 20:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Örülj, hogy egyáltalán lehet gyermeked.

First world problems...

2021. júl. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Persze, szerintem a legtöbb ember így van ezzel, de persze ha bevallja lehurrogják.

Nagynénémnek 4 fia van, konkrétan a negyediknél sírva fakadt az ultrahangon, amikor mondták, hogy ez is fiú lesz. Attól persze még szeretik ezek az emberek a gyerekeiket, csak fel kell adni egy álmot, ami biztosan nem könnyű.

2022. szept. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!