Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pozitiv valtozasokat...

Milyen pozitiv valtozasokat hozott a gyermeketek eleteben a bolcsi?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdi a 2 evesem a bolcsit sajna muszaaaj visszamennem dolgozni es probalom ravenni magam h ne eljem meg tragikusan… ezert szivesen olvasnek jo, pozitiv sztorikat a bolcsirol, nem csak a rosszat
2021. júl. 12. 14:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

#10 azért nem kell a legélesebb késnek lenni a fiókban hogy felvegyék őket. Lévén hogy baromira nem akar senki ott dolgozni (stresszes, felelősségfel jár és alulfizetett) tehát nincs itt semmilyen válogatás. Örülnek ha megvan a minimum létszám

Sajnos nálunk is a 4 csoportból (tehát 8 gondozóból) 2 normális volt csak. A töbni vagy kiöregedett, belefásult, fáj az élet típus, vagy a kellett valami végzettség, de nem vok túl okos, és a gyerekeket srm szeretem igszán, de máshiva nem vesznek fel típus)

2021. szept. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem olyan egyszeru mint azt sokan gondoljak. En is kisgyermeknevelonek tanulok. Regebben nem kellett ugy tudom, de mostmar eleg kemenyen nyomjak a szinte feleslegesnek mondhato anatomiat, gyermekvedelmi torvenyeket stb.

Teny, hogy aki belefasult, beleoregedett az menthetetlen szinten van, en is találkoztam ilyenekkel, es nem is ertem hogy mit keres ott aki belefasult es/vagy nem szereti a gyerekeket.

De ettol fuggetlenul igen is van, aki szivvel, lelekkel csinalja ezt a hivatast, es nem azert, mert 'ez volt, mashova nem vettek fel'

Azonban ezek szinte barmelyik mas szakmanal elmondhatoak.

2021. szept. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#12

Igen egyetértek veled abban h nem könnyű szak.És vannak akik ebbe a hivatásba valók. De sajnos a negatívimok miatt rengeteg a pályaelhagyó.

És sajnos tapasztalat hogy 90%ban nem azok maradnak akik hivatás tudatból váladztották ezt.

Igen. Más szakoknál is van ilyen. Csak lecarom h egy marketinges, vagy egy főkönyvelő nem szereti a munkályát. Mert rá nem bízom a gyerekemet (a legféltettebb kincsemet).

És nem vagyunk napi kapcsolatban, ahol az együttműködés fontos!

2021. szept. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
*Munkáját. Bocsi nem tudom miért javít a telóm hüleséget néha😅
2021. szept. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Maximalisan megertelek, es egyetertek a mondanivaloddal. Legfokepp az utolso mondatoddal!

Szerintem abban a pillanatban, mikor egy kisgyermeknevelo ugy erzi, hogy nem szeretetbol vegzi a munkajat, a hivatasat akkor ott kene hagynia es szakmat valtani.

A gyerekek nem targyak, es en magam ugy tekintek az osszes gyerekre mintha picit a sajataim lennének, ugy ovom, ugy szeretem oket. Sajnalom hogy sokan nem igy teszik, pedig ez lenne az alapkovetelmeny a szakmat illetoen szerintem.

2021. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
71%

Jó olvasni hogy még van remény.

És ezek után is bele lehet majd botlani 1-2 olyan nevelőbe mint amilyen te vagy (és a nálunk említett 2 hölgy)

Sok sikert a tanulmányaidhoz és a hivatásodhoz

2021. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Koszonom szepen!😊
2021. szept. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!