Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiú vagy kislány hisztisebb...

Kisfiú vagy kislány hisztisebb vagy nyávogósabb?

Figyelt kérdés

2021. júl. 14. 16:20
A kérdező szavazást indított:
Lányok
Fiúk
47 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
A macskám. Már nem tudok mit csinálni, mindig csak nyávog.
2021. júl. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem sok kisfiú felül múlja a lányokat, az enyém is
2021. júl. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem a nemtől függ, hanem a személyiségtől és hogy mennyire van a gyerek elkapatva
2021. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Van lányom, és van egy nevelt fiam... a kissrác néha elviselhetetlen 7 évesen. Rosszabb mint a lányom. Sőt. A lányom még nem is nagyon hisztizett. Viszont mikor a kissrác rákezd sokszor inkább kiülök a konyhába csak ne halljam a visítást...
2021. júl. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Személyiségtől függ.
2021. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Akárhányszor látok magán kívül lévő ordító gyereket az mind kisfiú.
2021. júl. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk a kisfiú hisztisebb volt mint a kislány. Persze ez nem 100%-ban igaz minden gyerekre. Én úgy gondolom egyrészt nevelés kérdése, másrészt az, hogy maga a gyerek milyen személyiségű. Meg hát vannak olyan gyerekek is akik, hisztisek de gyorsan vigasztalhatók.
2021. júl. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Nekem egyik gyerekem se hisztis (fiú-lány). A fiam is stramm kölyök, de mondjuk úgy, hogy a lányom már csak hiúságból sem hajlandó nyafogni. Nem neveltem ilyennek őket, maguktól ilyenek. Lányom egyszer rácsapott a vasalóra 6 évesen, és másodfokú égése lett, csak üvöltött, mert fájt neki, de nem sírt. Fiamnak meg csavarodva tört el a lába síeléskor 7 éves korában, ő csak addig sírt, amíg beértünk a kórházba, utána mondta, hogy nem fog sírni, mert ő férfi. Mondtam, hogy nem baj ha sír, mert biztos nagyon fáj, de már csak duzzogásból sem volt hajlandó sírni, pedig láttam, hogy nagyon szenved szegény.


Ehhez képest unokahúgom azon is bömböl, ha véletlenül belerúg az asztal lábába. Szerintem abszolút gyerek függő, nem a nemüktől függ.

2021. júl. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Lányok játék közben talán kicsit nyávogósabbak, de fiúk között a környezetemben több az anyás, gyakran sírós, hisztizős anyám asszony katonája. A bölcsis és ovis beszoktatásoknál is több volt az ordító fiú.
2021. júl. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

Kisfiú, mert éretlenebb idegrendszerrel születnek.


Később, mikor utólérik a lányokat (4-5 éves korban), akkor már a lányok esetleg lehetnek hisztisebbek. De akkor már gyerekfüggő.

2021. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!