Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hihetetlen hosszúkat tud...

Hihetetlen hosszúkat tud aludni, nem baj? Tegnap nappal evés nélkül reggel 8tól du 3ig? Erős a tejcsi?

Figyelt kérdés
Hurkás a kis lábikója, és hihetetlen, de ma is 6:156kor evettt elsőnek majd 11:45kor úgy ébresztettem fel, hogy egyen már. Persze akkor rácuppant. Van hogy bekapja az öklét és azt szopizza de nem sír hogy éhes volna. Csak sírna ha az volna nem? Meddig hagynád aludni?
2010. aug. 27. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem írod, mennyi idős, de én 4.5 óránál tovább nem hagynám, és pláne nem naponta többször. Pár hetes baba még kiszáradhat például, illetve van rossz étvágyú baba vagy nem sírós baba is. De az nem azt jelenti, hogy nem éhes.
2010. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel, én sem hagynék egy pici babát(2-3 hónap alattit) 4 óránál többet aludni. Hányszor eszik egy nap?


Ja és olyan nincs, hogy "erős" és "gyenge" tej, mindenkié épp ugyanolyan jó, és épp olyan, amilyen a babának kell.

2010. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: a sírás már az utolsó jele az éhségnek, előtte pl. az öklét eszi, cuppog.
2010. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős???

Nem sárga???

2010. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És éjszaka alszik? Nincs felcserélődve az éjjel és a nappal? 8-tól 3-ig az rengeteg idő! Miért hagyod? Leeshet a vércukra és akkor meg már amiatt álmos vagy aluszékony.

De ha még csak pár hetes akkor lehet hogy besárgult és amiatt aluszékony. Nekem anno 2-2,5 óránként kellett keltenem a babám, hogy egyen, mert magától nem kelt fel. És így elmúlt a sárgasága, utána már nem volt olyan aluszékony. De a védőnő is mondta, hogy pár hetes babát éjszaka se hagyjunk 5 órán túl aludni, mert leeshet a vércukra.

2010. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Ha még picike, akkor sztem sem normális.
2010. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!