Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetekmilyen hatrannyal...

Szerintetekmilyen hatrannyal jarhat a baba eleteben ha az esti rituale utan folyamatosan viszik a szulok este magukkal?

Figyelt kérdés
teraszonzni, bandázni stb. Szerintetek sem tesz jót a neurológiai fejlődésének?

2021. júl. 16. 14:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk is van ilyen fiatal, este 10-kor még a városban járkálnak a pár hónapos babával vagy a nagyszülőkhöz be adják délután és majd 10-kor mennek érte felverve a gyereket az álmàból...
2021. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

24 eves

es n3m a ferje, osszejottek sexeltek parszor es baba lett, aki szules utan lelepett :/

2021. júl. 16. 21:04
 23/27 A kérdező kommentje:
illetve 5 kg ugy, hogy 3200-al szuletett...
2021. júl. 16. 21:04
 24/27 anonim ***** válasza:
59%

En ugy ertelmezem hogy nem csak neha viszi el hanem majdnem minden este(?)


Termeszetesen azzal nincs baj ha kimozdul idonkent jol teszi


Szerintem a kerdezo nem kotnyeleskedik hanem aggodik hogy ez igy normalis-e? Ugy veszem ki a szavaibol hogy meg nincs gyereke.

2021. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
66%
Nem, nem normális, messze vagyok az ősanyától, de nem igazán teraszokra való egy anyuka a 7 hónapos babájával éjszaka. Ok, hogy néha kikapcsolódik, de ne a picivel a nyakán. 20 évesen, ha szórakozni mentem volna, akkor is néztem volna, hogy mi baja ennek a nőnek. Az 5 kiló nagyon kevés, de a vésőnő biztos ad tanácsokat. Figyeljetek a babára, meg avtestvéredre is.
2021. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nagyon nagyon rossz, es árt is vele. Védőnőnek kellene szólni minimum. De ha jár tanácsadásra, akkor a gyerekorvos is látja hogy nem gyarapszik.

Nagyon sok inger éri amikor nyugalom kellene neki, es több órás rendes ágyban alvás, nem pedig babakocsiban vagy akármiben amibe viszi. Idegrendszeri fejlődésnek sem tesz jót.


Korai fejlesztő vagyok, ha kell segítség írj nyugodtan.

2021. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Miert lenne szules utani depresszio az hogy neha a nagymamara hagyja a gyereket? 😂

En 21 eves vagyok terhesen mentunk szet a gyerekem apjaval, de koszonom szepen nem vagyok depresszios (szerintem mellette lettem volna🙄)

En baratnoimhez szoktam atmenni ugy hogy viszem a fiamat, ott is lehet "bulizni" ugymond, de megse ugyanaz mint egy kocsma, ha latjuk hogy aludna akkor visszaveszunk a hangerobol😄

En is hagytam parszor anyukamra es semmi baja nem lett, mondjuk anya meg tudta nyugtatni hala Istennek😀

Szerintem nem baj hogy a novered nem ul egesz nap otthon, de kocsmaba nem vinnem a babamat, rafujjak a fustot stb... kene talalni egy arany kozeputat a 2 kozt 😄

2021. aug. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!