Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor most hogyan csináljam?...

Akkor most hogyan csináljam? Babám 14 hónapos, ugye következő hónapban lesz aktuális az oltás.

Figyelt kérdés
kérdésem a tojásfehérjére vonatkozik,ugyanis az orvosunk azt mondja,még nem adjak neki,de sok helyen azt olvasom,hogy a 15hónapos oltás előtt kell kóstoltatni,hogy kiderüljön allergiás-e rá,mert ugye az oltóanyag tojásfehérjét tartalmaz és aki allergiás rá nem kephetje meg..akkor ha nem kostóltatom honnan fogom tudni ,allergiás-e vagy sem?
2010. aug. 27. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is ennyi idős. 1 éves korában azt mondta a védőnőnk, már mindent ehet, csak diót-mogyorót ne adjak neki, azt is inkább csak azért, nehogy félrenyelje.
2010. aug. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem mért mondja a gyerekorvos, hogy nem adhatsz neki tojásfehérjét. Nekem azt mondta a védőnő is, a gyerekorvos is, anyukám is és a többi kismama, nagymama, anyuka stb akikkel beszélgettem erről, hogy egy éves kortól már adható a tojásfehérje. Én is egy évesen kezdtem adni a kisfiamnak. Elöször főtt tojást kapott, utána rántották, végül rántott dolgokat. Semmi baja nem volt tőle, nem allergiás szerencsére.

Még nem vagytok lekésve egyébként. Holnap kóstoltasd meg vele, szerintem nem lesz semmi gond.

Minden jót szia!

2010. aug. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Soha nem hallottam a 15 hós oltás és a tojás összefüggéséről. Amúgy mi 1 éves kortól kostoltunk tojást, tehát 15 hósra már rég kiderült...(volna)
2010. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom ugy értették,ha még nem adtál neki,akkor a 15hónapos védőoltás elött adjál neki.Nyugodtan adhatsz neki.
2010. aug. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát pont ez az....konkrétan az oltás kapcsán kérdeztem a dokit, hogy akkor előtte adjak-e neki,mire azt mondta,hogy még ne.....
2010. aug. 28. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!