Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba születése után hány...

Baba születése után hány nappal/héttel később jöttek az első látogatók a rokonságból?

Figyelt kérdés
2021. júl. 18. 10:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

6hetes volt a kicsi, mikor először találkozott a rokonokkal

Nekem fontos volt, hogy az első 6hétben, hagyjon minket mindenki összeszokni. Hisz mi is akkor születtünk meg családként. A hátam közepére nem kívántam akkor a kéretlen tanácsokat

2021. júl. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Anyukám, anyósom jöttek aznap, mikor hazamentünk, megnézték az unokát. Tesóim, férjem nővére az első hét végén.

Nekünk ők is családunk... Úgyhogy eszünkbe nem jutott tiltani őket.

Nem tudom, miben akadályozza az összeszokást, ha fél órán keresztül van vendég a lakásban...

2021. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos túl korán. Megbántam.
2021. júl. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Már a szüléskor is ott voltak a kórházban.
2021. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Aznap, ahogy hazajöttünk. Másnap pedig én vittem a dednagyszuleihez. Tökéletes volt így.
2021. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Éjjel szültem, már aznap délután jött, aki tudott: szüleim, férjem tesói.

Külföldön élünk, más rokon nem is volt a közelben.

Anyósom két héttel késöbb utazott ki hozzänk.

2021. júl. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

Aznap, mikor hazaengedtek (4. napon császár volt).


Jó lett volna, ha pár napot magunk lehetünk, de nálunk nagyon erősek és szorosak a családi kapcsolatok. Esélyem se lett volna.


Nem is szóltam be senkinek. Felnőtt ember vagyok, kibírtam. A sok főtt kaja meg, amit hoztak, jól esett :)

2021. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Anyósom már délután jött a kórházba látogatni (délelőtt született a lányom). Meg utána onnantól, hogy hazamentünk, kétnaponta jött mindig, hozott kaját meg picit babusgatta, amíg én elmentem zuhanyozni meg ilyenek. Nem bántam, anyósom jó fej, jóban vagyunk, nem volt terhünkre egyáltalán. Az a kétnapi fél-egy óra meg aztán nem zavart senkit se.

3-4 hetes korában jöttek unokatestvérek, a bátyám, távolabbi rokonok látogatni. Ők se maradtak sokáig, tényleg csak hoztak egy rakás ajándékot meg sütit, megnézték a picit és már köszöntek is el. Szeretem, hogy nálunk a család az tudja, mikor nem vágyik az ember társaságra :D

Anyám külföldön él, ő sajnos a karanténok meg lezárások meg nem közlekedő vonatok miatt csak 10 hónaposan láthatta először (élőben).

2021. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%

Messze laktunk, 5. hèten költöztünk közelebb. Anyam es anyòsom is akkor làttàk először. A hatam közepère nem kìvàntam őket, tiszta stresszben voltam, mìg ott voltak (anyòs egy hètig maradt).

Egyik legjobb baràtnőm màr első hèten jött, neki örültem. Cska az volt rossz, hogy kulturàlis különbsegek miatt azt hitte vicvelek, mikor kèrtem vegye le a cipőjèt, ès bejött cipőstül...

2021. júl. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

Anyós aznap, pedig kifejezetten kértük ne jöjjön.

Keresztszülei másnap.

A többiek is 2 héten belül.

2021. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!