Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkára csíptethető vagy...

Pelenkára csíptethető vagy lapos légzésfigyelő a jobb?

Figyelt kérdés
Első baba, és tanácstalan vagyok. A csíptethető nem esik le róla éjjel?
2021. júl. 19. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Ha nem tudsz mit kezdeni egy fulladozó babábal, akkor egyik sem ér semmit. Mire kiér a mentő már késő.
2021. júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a lapos. Nekünk volt mindkettő, de a pelenkára csiptethetőt hamar el is ajandekoztam. Amikor elkezdett forogni álmában már nem volt kényelmes és nála ez hamar bekövetkezett.

Gondolom lesznek ellen érvek is ,ez csak az én tapasztalatom.

2021. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%

Elsőnek maximálisan igaza van, nem tudom, ki pontozta le!!



A légzésfigyelő csak riaszt, de NEM éleszt újra! Azt a szülőnek kell.

2021. júl. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Elso es harmadik… igen ez nyilvanvalo es alapveto lenne baba elsosegely tanfolyamra menni mindenkinek!!!

DE!!! Ha a legzesfigyelo nem riaszt (mert mondjuk nincs) akkor hiaba tudsz mondjuk ujraeleszteni, nem fogod megtenni mert szepen alszol mikozben a babad kvazi haldoklik.

Szoval igen kell legzesfigyelo, sztem a lapos sokkal megbizhatobb, es igen, tudni kell hogy mit kell tenni ha valoban be is riaszt az a legzesfigyelo

2021. júl. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztam le, de nem is a kérdésemre válaszolt. Tisztában vagyok vele, hogy nem fogja újraéleszteni a gyereket a légzésfigyelő. De nem ezt kérdeztem.
2021. júl. 19. 21:43
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

Mindkettő másra jó.

Lapos a kiságyba, pelenkára csíptetős mikor babakocsiztok.

2021. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!