Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik bababoltban, vagy...

Melyik bababoltban, vagy márkától lehet letisztultabb, egyszerűbb termékeket vásárolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Őszre várjuk a kisbabánkat, és lassan szeretnék elkezdeni neki vásárolgatni. Viszont hozzánk leginkább ez a visszafogott, letisztultabb stílus passzol. Színekben a bézs, szürke, old rose, vagy a pasztell árnyalatok. A különböző Disney mintás, kiscicás, kiskacsás és egyéb cuki mintás ruhákat inkább kerülném, ha lehet.

Játékokból is inkább olyat vennék az elején, ami illik a babaszobába, nem a zöld, citromsárga, piros színekben pompázó csodákat.



2021. júl. 20. 11:38
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
H&M
2021. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
60%
Petite Leaf
2021. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
49%
Mamas&papas, carters, obaibi
2021. júl. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
80%

Játékokból is inkább olyat vennék az elején, ami illik a babaszobába, nem a zöld, citromsárga, piros színekben pompázó csodákat.


Az első játékok célja a figyelem felkeltése, nem pedig az, hogy neked tetsző legyen.

2021. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
82%
Ugyan 4-es, a lényeg a tökéletes facebook kompatibilis pasztell gyerekszoba, aminek hasonlítania kell a celebmamik által kitett képekre, butus vagy, hogy szerinted az a lényeg, hogy a gyereknek mi tetszene.
2021. júl. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
71%

Egyet értek leszàmítva azt, hogy a dekor jàtèkokon felül, amit valóban használ a kicsi, annak színesnek vagy kontrasztosnak kell legyen.

Ezzel fejlődik.



HM

Zara

Mamas& Pappas

Amúgy most pont a Pepcoban is visszafogott színek vannak.

2021. júl. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
77%
Azért a gyerek igényeit is vegyétek néha figyelembe.
2021. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
81%
Azért legyen pár élénk színű játék, takaró, szőnyeg is, a baba fejlődését szolgálják, nem poénból színesek a játékok.
2021. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
47%

Mamas and papas


A visszafogott szinekjjel is fejlődik a baba, nyugi

2021. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat, szétnézek akkor az általatok írt helyeken, bár a Zarát már betámadtam párszor. A H und M-et én személy szerint annyira nem szeretem, de lehet adok neki egy esélyt babaruha téren.


Őszintén szólva nem igazán érdekel XY celebéknél hogy néz ki a gyerekszoba, vagy milyen ruhában van a gyerek. Megvan a saját stílusunk, tökéletesen képes vagyok eldönteni, hogy mit szeretnék felvenni/megvenni anélkül, hogy azt bárki reklámozná, posztolná.

Távol állnak tőlünk a harsány, ilyen-olyan mintás dolgok. Egyelőre elég sokáig én fogom öltöztetni, és amíg lehet, megteszek mindent, hogy ne kerüljön a gardróbjába egyetlen Micimackós, Jégvarázsos vagy Minnie egeres ruha sem. Nyilván ezt az örökkévalóságig nem tudom kivédeni, de amíg lehet, addig megpróbálom. :) És reménykedek abban, hogy ragad rá majd egy kis jó ízlés és magától is azokat a dolgokat választja majd, amiket én is választanék.


Nem hinném, hogy a gyereknek az igényei elhanyagolva lennének azért, mert nem egy hupilila, ezer műanyag mütyürrel felszerelt körforgó lesz a kiságyán, hanem egy rózsaszín-fehér... Vagy mert a bodyja sima rózsaszín lesz, nem pedig száz apró Mickey egér fej lesz rajta.

Biztosan van olyan játék is, ami felkelti a figyelmét, de mégsem kapnak tőle a szülők fejfájást.

2021. júl. 20. 12:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!