Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik bababoltban, vagy...

Melyik bababoltban, vagy márkától lehet letisztultabb, egyszerűbb termékeket vásárolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Őszre várjuk a kisbabánkat, és lassan szeretnék elkezdeni neki vásárolgatni. Viszont hozzánk leginkább ez a visszafogott, letisztultabb stílus passzol. Színekben a bézs, szürke, old rose, vagy a pasztell árnyalatok. A különböző Disney mintás, kiscicás, kiskacsás és egyéb cuki mintás ruhákat inkább kerülném, ha lehet.

Játékokból is inkább olyat vennék az elején, ami illik a babaszobába, nem a zöld, citromsárga, piros színekben pompázó csodákat.



2021. júl. 20. 11:38
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
82%

"És reménykedek abban, hogy ragad rá majd egy kis jó ízlés és magától is azokat a dolgokat választja majd, amiket én is választanék."


Ajajj, lesz itt még sok meglepetés a következő 20 évben :D

2021. júl. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
73%
Huhh, ennél nagyobb dolgokat sem szabok meg a lányomnak, mégis bőven van konfliktusunk. Kérdező, szerintem pont az ellenkezőjét fogod elérni, ha igénye van a színes, flitteres, csillámpónis cuccokra, akkor később fogja bepótolni.
2021. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
78%
csakhogy a fehér meg a pasztellüntyürüpüntyürü rózsaszín játákra nem fog figyelni.
2021. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Ki tudja (tudom tudom, a gyakoris anyukák mindent is megjósolnak előre). Én magam pl. hatalmas Barbie fan voltam, a létező összes holmit beszereztük gyerekkoromban, mégis nagyon kevés olyan ruhadarabom volt, amin szerepelt akár a Barbie felirat. Mert nem szerettem ezeket, 6 évesen is sokkal inkább hordtam fekete holmikat.


De persze majd ha szeretne csillámos, flitteres csodákat, akkor kapni fog azokból is bőven. Viszont amíg én öltöztetem, és én választom ki, hogy mit vegyen fel, addig maradnak a visszafogottabb holmik. És egyelőre még egyetlen egy 2-3 hetest sem láttam Elsa mintás kisruháért ordítani.

2021. júl. 20. 13:02
 15/41 anonim ***** válasza:
28%
Az én kisfiam gyűlölte, és most is gyűlöli a kontrasztos dolgokat. De a mozgásra fokuszalnak sok esetben, nem feltétlen a színre(igen tudom, lamaze, meg csicsamicsa)
2021. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

Látom, néhányan nagyon aliennek néznek, így segítek kicsit (mielőtt így ismeretlenül is rám küldenék a gyámügyet, mondván, hogy akadályozom a gyerek fejlődését már 0 napos korától...).


Amiket megvennék, azok ezek (teljesség igénye nélkül):

[link]

[link]

[link]


Ezeket viszont nem szívesen látnám itthon:

[link]

[link]


Tehát nem arról van szó, hogy a gyereket óvodás koráig egy hófehér, steril szobában tervezzük tartani. De ha lehet valamiből olyat venni, ami szebb és jobban illik hozzánk, miért ne vennénk meg azt?!

2021. júl. 20. 13:12
 17/41 anonim ***** válasza:
59%
A mamaroo egy isten áldása, nagyon szerettem, és a kisfiam is. (de ugyis szar anya vagy mert nem hurcolod magadon, ahelyett, hogy beleteszed 😂😂😂)
2021. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
77%

Az, hogy milyen ruhákba öltöztetem, a te dolgod és természetesen ízlés kérdése, majd ha nagyobb lesz eldönti ő, mit szeretne.

Azonban a színes játékok azért vannak, hogy a baba felfigyeljen rá, kövesse a szemével, később játsszon vele. Ő ettől fejlődik, neki a pasztell, halvány rózsaszín játékok kicsit sem érdekesek, ezért nem is hasznosak. Ebben a gyerek érdekét kellene nézni, ez nem rólad szól.

2021. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon ízlésfüggő a dolog, de a visszafogottabb pinenőszék, szerintem pl kimondottan ronda, olyan mint valami fogorvosi szék, a színesebb az sokkal bájosabb. A körforgó nem is olyan rossz, de ez nagyban függ attól, hogy a gyereket érdekli-e majd vagy sem. Ha nem, úgyis kénytelenek lesztek mást beszerezni.
2021. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
66%

15, a mozgást érzékelni kell, ahhoz pedig kontrasztra van szükség. Egy pasztell szobába beleolvad a pasztell forgó.

Nem véletlenül végezzük a látásnevelést erősen kontrasztos, élénk színekkel.

2021. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!