Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár napja éjjel többször...

Pár napja éjjel többször sírva kel a babám. Már régóta átalussza az éjszakát, és először mindig pontban 3-kor kel. Tapasztalt Anyukák, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem írod, mennyi idős. Esetleg jön a foga?
2010. aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Mennyi idős?Mert uncsitesóm kislánya is így volt,és elvittük dokihoz,aki azt mondta,hogy előfordul,amikor tudatosul az álom náluk!De csak pár hétig tartott és megszokta,hogy álmodik:)))!De annyira sajnáltuk a Drágát!Az én babám 2 hónapos és már 1x 2x nála is előfordult,bár lehet,hogy nálunk még csak hascsikarásról van szó!
2010. aug. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
5,5 hónapos,még soha nem volt ilyen.Gondoltam én is a fogára,de az a furcsa,hogy mindig 3-kor fáj Neki? :-)
2010. aug. 28. 10:55
 4/7 anonim ***** válasza:
És mit csinál ha felkel?Eteted?Itatod?vagy visszalaszik hamar egy kis simitől?Ilyenkor kezdődött mindkét fiamnál a fejlődési ugrás.Próbáld napközben többet etetni,vagy este adni valami laktatót,ha még nem tetted.
2010. aug. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

pavor nocturnus lehet


[link]


olvasd ezen a linken az 551. hozzászólást.

2010. aug. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi,tényleg lehet fejlődési ugrás,de már így is nagyon sokat eszik.Keveset hízott,így 4 hónapos kora óta orvosi javaslatra nem csak anyatejet kap.Már így is egyszer eszik gyümölcsöt,kétszer főzeléket,egyszer tejpépet,és mellette még szopizik kb.5-ször,mert étkezést még nem váltottam ki.Tejet adjak Neki?

Köszi az utolsó hozzászólónak,de nem tudok arról,hogy a pavor csecsemőkori betegség lenne.Ha tovább folytatódik,akkor felhívom az orvost.

2010. aug. 28. 15:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell neki tejet adni,ha tehéntejre gondoltál.Én kipróbálnám növelni az adagokat,és estére 1 adag chamomillát.Hátha segít.Én azt vettem észre,hogyha összevissza ébrednek ilyen kicsi korban akkor mindíg a fog okoz problémát,ha pontosan egy időben ébredtek pár napot akkor több kajával kiküszölődött a probléma.
2010. aug. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!