Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert baj ha adok üveges baba...

Miert baj ha adok üveges baba etelt is a het honapos babanak?

Figyelt kérdés

Wgy csoportban teljeden le hordtak egy edesanyat aki ad üveges baba etelt is. Nem eleg taplalo, nem eleg bio, miert nem föz bion az egesz csaladnak. Olyan recepteket irtak, hogy reggeltöl estig kene fözzön olyan etelek es magokat soroltak fel amiket en se ettem még nagyon eddig. Bele gondoltam, hogy en is nagyjabol azt adok a babamnak amiket az illetö anyuka felsorolt.

Egyik anyukat ismerem aki oda komentalt csont sovany szegeny kisfia. Az enyemet mindig le szolja, hogy azert dundi mert felfujom a minösithetetlen eteleimmel. Peldaul gyümökcsöket turmixolok, parolok zöldseget, hust, tejberizs pepet kap, es tejet. Neha igen üvegest is kap. Magokat nem adok



#Üveges etel
2021. júl. 26. 13:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj
2021. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bármibe bele tudnak kötni az ilyen ősanyák.


Én pl összesen 2 üveg bébiételt adtam összesen a fiamnak, én főztem azt ette. Engem meg ezért köveztek meg, mert amit én csinálok káros(!) Neki, bebiétellel kellene tömnöm 🤦‍♀️

2021. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokaknak az a kedvenc hobbija, hogy mások felett ítélkeznek, ahelyett, hogy a saját életükkel foglalkoznának.

És sok a közléskényszeres, akiknek akkor is meg kell mondani a frankót, ha nincs igazuk és pláne senki se kérdezte.

2021. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Én sem adtam soha egy kanál bébiételt sem a gyerekeimnek, sőt, tápszert pl el se tudnék készíteni. De bakker, ez én vagyok, én imádtam pepecselni a kajáikkal, szeretek szoptatni, szerencsére tejem is volt bőven. Semmivel nem vagyok jobb anya, mint az, akinek tápszeren és üveges kaján nő fel a gyereke, csak egyszerűen nekem ez így volt jó.
2021. júl. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos nem jött össze az anyatejes taplalas sem. Ra kellett jönnöm a baba erdekebe, hogy akarmit csinalok nem lesz annyi tejem, hogy jol lakjon. Nagyon le fogyott es be sargult. Meg viselt, de el fogadtam, hogy kell a tapszer, aztan szep lassan annyira at allt a tapszerre, hogy a mell bimbot be se akarta falni, sajnos el apadt a tejem. Probaltam a fejest is de 20 30 miliket preseltem ki, es ö mar 60 90 miliket ivott
2021. júl. 26. 13:19
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Én meg pont azon gondolkodtam, hogy amit a piacon vagy multinál veszek zöldséget/gyümölcsöt ki tudja mivel fújják be, hogy ne menjen tönkre, nem tudhatom mi van benne. Ellenben dolgoztam együtt egy bébiétel gyárral szorosan. Tudom, mennyire szabályozva vannak, csak ellenőrzött gazdaságból vásárolnak, nem kockáztathatnak meg tömeges megbetegedéseket babáknál stb, nem beszélve a negatív reklámról, ha olykor ez vagy az a megengedett határérték felett van bennük.

Marad még a bio zöldség, ami ált úgy néz ki, mint ami már rothadásnak indult, ellenben 3x annyiba kerül mint a szép nem bio társai. Szóval én nyugodt szívvel adok bébiételt, mert annak tudom mennyire szigorúan vannak vizsgálva az alapanyagai, gyártása, csomagolása. Főleg mióta EU van.

2021. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém tápszer és tejpép mellett csak azt kapott, mivel semmit nem volt hajlandó megenni amit én kotyvasztottam, sőt ezekből is max a 6 hónaposaknak valót még 1 éves kora után is, mert amiben egy pici darab is volt egyből kiköpte
2021. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Milyen bióról beszélnek? Ők termesztik, mert akkor talán, de ha már eső éri az sem bió, szerintem már túlzásba viszik a hülyeséget. Én is adtam boltit szerintem azt inkább ellenőrzik mint a bolti zöldséget vagy a piacit. Amíg kis adagot evett kb kostolta a focom sem főzögetett külön. Most elmúlt 2 a hipnek van egytál étele az mindig van vésztartaléknak ha olyat főzök amit nem szivesen adok, vagy rég csináltam főzeléket.Sz@rok rá mit ad más vagy mit mond a Marcsi ja és mekis hambit is kapott néha 1.5 éves korától😉
2021. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem akartalak még jobban a földbe döngölni az anyatej témával, ne haragudj. Épp ez a lényeg, hogy mindenki máshogy csinálja, mindenkinek máshogy jobb. Nekem a kaja hobbi is és szerencsém volt a szoptatással, te meg biztosan másban vagy sokkal ügyesebb. Lehet, hogy sokkal szebben énekelsz vagy türelmesebb vagy vele, gyorsabban tudsz szaladgálni majd a játszótéren vagy éppen olyan hobbija lesz, amihez te is értesz. Minden gyereknek a saját anyja a legjobb anya.
2021. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Megkönnyíti az életet. Zöldséget gyümölcsöt ugyanúgy meg kell venni, általában nem mindenkinek terem otthon. Nekem nem ér meg fél órát se vesződni a főzőcskézéssel utána takarítással, hogy aztán egyen belőle 2 kanállal vagy azt is rámköpje.
2021. júl. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!