Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert baj ha adok üveges baba...

Miert baj ha adok üveges baba etelt is a het honapos babanak?

Figyelt kérdés

Wgy csoportban teljeden le hordtak egy edesanyat aki ad üveges baba etelt is. Nem eleg taplalo, nem eleg bio, miert nem föz bion az egesz csaladnak. Olyan recepteket irtak, hogy reggeltöl estig kene fözzön olyan etelek es magokat soroltak fel amiket en se ettem még nagyon eddig. Bele gondoltam, hogy en is nagyjabol azt adok a babamnak amiket az illetö anyuka felsorolt.

Egyik anyukat ismerem aki oda komentalt csont sovany szegeny kisfia. Az enyemet mindig le szolja, hogy azert dundi mert felfujom a minösithetetlen eteleimmel. Peldaul gyümökcsöket turmixolok, parolok zöldseget, hust, tejberizs pepet kap, es tejet. Neha igen üvegest is kap. Magokat nem adok



#Üveges etel
2021. júl. 26. 13:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

😂 Az ilyenekkel nem kell foglalkozni.

Az a baj az ilyen bio mamikkal, hogy elvakultak.

Azt hiszik amire rá van írva, hogy bio az az is..

Bio 100% csak az amit saját magad termelsz meg. Erre sajnos még a bio buzgómocsingok nem jöttek rá.

Ott az élő példa a bio banános anyuka aki pár hónapja nem értette miért miért ő a hülye, hogy csak bio banánt ad a gyerekének, és még vendégségbe is cipelte, hallani se akart róla, hogy megkínálják "normál" banánnal az ő gyerekét.. 😂🤦‍♀️


Egyáltalán nem vagyok híve a minden mentességnek, helyette az aranyközépút.

3 gyermekem van, az elsőnél fejre is állhatott volna az egész bio fórum anyuka ő semmilyen formában nem evett üvegesen kívűl mást. 10 hónapos volt mire hajlandó volt megenni amit én főztem.

A második az felesben evett.

A harmadik meg csak azt eszi amit mi is. 😂

2021. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kedves 4 es. Nagyon kedves vagy. Nem vettem sertesnek amit irtal, söt nagyon kedves vagy es a kis gyerekeid biztos, hogy csak jot fogadnak tanulni töled mert elfogado vagy. :)
2021. júl. 26. 13:38
 13/17 anonim ***** válasza:
89%
Én nem kérdeztem semmit az ilyen forumokon, szinte csak üvegeset kapott és tápszert, anyatej sem volt, nem érdekel ki mit gondol, gyerekem már 4 éves, 19 kg.
2021. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ilyen csoporban bent maradni? Valaki kényszeríti rá? Mi értelme van ennek? Ezek dementor emberek, azonnal törölni kell öket az életemből!
2021. júl. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
23%
Ismerős a lassan 2 éves lányát is üveges pürékkel eteti, nem tud rágni, de orvos nem látta. Anyuka magára sem főz, így gondolom inkább kényelmes ez számára, azért nem viszi orvoshoz.
2021. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91%
Na ezért nem vagyok ilyen csoportokban benne,és kerülök minden olyan társaságot ahol megtalalható a frusztrált anyák gyülekezete. Kivéve gyik 😅
2021. júl. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
a "nem elég tápláló" is baromság, de mi az, hogy főzzön az egész családnak???? nem mindenkinek van ám annyi ráérő ideje... csókoltatom az ilyen megmondóembereket. fog a fene annyit pepecselni. nálunk is üveges kaják vannak, hozzáadott cukor nélkül, minőségi alapanyagokból. nem is tudnánk olyan állagú pépeket ilyen alapanyagokból, ilyen mennyiségben házilag előállítani, hagyjuk már... miért ne könnyítenénk meg a saját életünket, ha van rá lehetőség? a főzés helyett megmaradó időben meg lehet a gyerekkel lenni vagy (neadjisten!!!) pihenni, olvasni, stb.
2021. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!