Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaljak...8 honapos...

Mit csinaljak...8 honapos babam meg mindig ejszaka 3-4 orankent kell... hogy valtoztassak ?

Figyelt kérdés

Kerlek valami otlettel tanaccsal lassatok el...akkor mikor kicsi volt senki se mondott volna semmit most mar minden ismerosom jon a jotanacsaival hogy hat mi rontottuk el hogy kicsi koraban 3 orankent keltettuk es berogzodott neki teljesen a rendszerebe hogy kelnie kell.

Oszinten valamennyire igazat adok..mi vagyunk talan a hibasak viszont akkor tudatlanok voltunk es a dokira hallgattni miszerint pici babat muszaly 3 orankent kelteni .

Most 8kor lefekszik es 1-2 fele addig ordit sir forgolodik mig megnem kapja a tejet...ha nemkap..felebred es sir ...

Szoval nemtudom hogyan kene valtoztatnon rajta ..otletek esetleg ?


2021. júl. 29. 07:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Tapszeres baba..
2021. júl. 29. 07:48
 2/8 anonim ***** válasza:

8-tól 1,2-ig az nem 3-4 óra. Valószínűleg azért kel, mert éhes. Másfél-2 éves koráig normális. Nem rontottátok el, csak mindenki nagyon okos. Jó, ha hozzászoksz, hogy valaki szerint szarul csinálod.

Próbálhatsz neki vizet adni, vagy bejön vagy nem. Az én fiamat nem lehetett vele becsapni. 13hónapos koráig kelt enni éjjel.

2021. júl. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2 éves fiam még mindig ébred inni van,hogy 3 óránként, van,hogy 2. Valahogy sosem ereztem,hogy én rontottam el. Vannak ilyen és vannak olyan gyerekek. Bár én sosem keltettem ,megvártam régen is míg ő ébred magától de nem hinném ,hogy ezzel elrontottatok volna valamit
2021. júl. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

2 év 3 hós a fiam. A mai napig kel, igaz már csak 2x.

13hós koráig szoptattam, addig 6-7 alkalommal is képes volt kelni....

Ja és én sosem keltettem

2021. júl. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én 11 hónaposom is magától kel legalább 3x éjjel. Régebben volt,hogy másfél óránként kelt Anyatejes.

Nem rontottál el semmit,vannak rosszabb alvó babák.

És igaza van az előttem szólóknak,valamibe mindig bele fognak kötni. Tanulj meg mosolyogva bólogatni,ne vitázz hülyékkel. ;)

2021. júl. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
8 hos fiam ejfel-1 kozott eszik...mult ejjel ejfelkor evett,majd fel 5 kor is sirt erte...nem fogom teaztatni,ha egyszer ehes..amugy is nagyon sokat forgolodott,be is kentem az inyet,meleg is van,hiaba nyitva az ablak....attol,hogy tapszeres meg nem jelenti azt,hogy ne kellene neki a tej ejszaka,akar tobbszor is..a cicis babak evekig ebredhetnek,a tapszeresek a cumisuvegtol ugyanugy megnyugszanak sokszor s utana konnyebbem elalszanak..meg kicsike..amugy orulj,hogy csak ennyiszer kel,az enyem honapokig orankent-2 orankent kelt,persze nem enni...
2021. júl. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém volt akkor, mert a 10 órás szoptatás után reggel 6-ig aludt, mint a tej.
2021. aug. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7

Ezt muszáj volt ideköpni. Örülj neki csendben,ne keserítsd el még jobban a kérdezőt.

2021. aug. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!