Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, hogy nagyobb...

Mit csináljak, hogy nagyobb legyen az öbizalmam? Min változtassak külsőleg és belsőleg? 16L

Figyelt kérdés
Meghúzodó tipus vagyok, nem beszélek sokat, mert nem bizok az emberekben. Öltözködésben is visszafogottabb vagyok, egyszerűen nem tudom, hogy milyen ruhaneműk illenek az alakomhoz (1,65m, 59 kg, széles csipő, vékony derék, nagyobb fenék, comb,vékonyabb lábszár*vagy hogy mondják* , kicsi mellek, szélesebb váll, hosszú, hullámos haj).

2015. márc. 22. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Nem prédikálni akarok de mindenhez úgy kell magad elfogadni ahogy vagy. Amig ez nincs meg addig az önbizalmad sem lesz rendben.
2015. márc. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni. Jot tesz az onbizalmadnak es az alakodnak is. Youtube-on tudsz stilus, ruha es smink videokat nezni. Ha tudszangolul, akkor angolul tobb van es kobbak is. Tutorial oknak hivjak. A sport elvileg majd hozza magaval a tarsasagot is. Persze ne sakkozni menj, hanem valami tancra, kuzdosportra vagy ilyesmi. Zumba vagy capuera stb. Nezz utanuk. A sportolok a suliban is menobbek. :) en kozepiskola 3. Osztalyaban kezdtem sportolni, de ha lett volna eszem az elejen elkezdem. Sok sikert.
2015. márc. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
PL:Yutubon FollowAnna,BreakfastatFruh Nagyon jó tanácsot adhatnak...Szentem nem vagy olyan vészes,de mindenképpen tanácsolom a sportot!Sétálj!Vagy ilyesmik!Jót fog tenni!
2015. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ajánlom a sportot és a youtue-ot. Külföldiek közül a kedvenceim: Bethany Mota, mylifeaseva, Vania Fernandez, Tess Christine, Cambria Joy (az ő csatornáján inkább fitness tippek, receptek vannak)
2015. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!