Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alul öltöztettem volna a babát?

Alul öltöztettem volna a babát?

Figyelt kérdés
Elöbb voltunk lent. Rajtam egy nyári ruha volt, a babán egy body. Járókelőkön is gyereken meg felnőtten is rövid ujjú meg rövid nadrág. Láttam 2 anyukát akiknek kicsivel volt csak idősebb a babájuk mint az enyém (kb 1 évesek voltak) és a babán hosszú nadrág pulcsi és kis sapka is volt. Oké, fújt a szél de hideg nem volt. Kevés volt egy body? 20 percet voltunk lent.
2021. júl. 29. 08:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy volt kevés . Nem kell túlöltöztetni
2021. júl. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
A többiek öltöztetik túl!
2021. júl. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

A felnőtteknek rövid ujjú, rövid nadrág reggel 7 után teljesen normális szerintem, ahogy a nyári ruha is, ami rajtad volt.


Nem tudom, mennyi idős a babád. Az enyém 9 hónapos, 7 órakor 20 fokban én a rövidujjú bodyhoz adok rá rövidnadrágot is. Nincs melege, nem fázik. Ha úgy érzed, a tiedre elég a body, az is rendben van. Ha mások máshoz vannak szokva, az meg az ő dolguk. Szerintem ne hadonlítgasd magatokat másokhoz.

2021. júl. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Mivel fogalmunk sincs nálatok milyen idő van/volt reggel 7-kor, erre nehéz válaszolni.

Azt meg végképp nem tudhatjuk, milyen típusú gyerekek voltak.

Három gyerekemből 1 kimondottan fázós, egy átlagos, egy pedig mindenki szerint kevés ruhát vesz fel.

Ha a tiéd jól érzi magát egy szál bodyban reggel, a másik is jól érezheti magát bőven felöltözve.

2021. júl. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

A fiam nem bírja a meleget,de reggel még van rajta egy véknyabb nadrág a rövidujjú bodyn. Később már nem kell rá. Ő szerintem ellenne egész nap egy bodyban,inkább én féltem.

Sapkát túlzásnak érzem,hacsak nincs 15 fok széllel. Múltkor nálunk is esős szeles 15 fok volt, vékony sapit ráadtam.

2021. júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Hat nem tudom te hol vagy. Itt 28 fok van jelen pillanatban de a gyerek egy hete pelenka van tolja az ipart éjjel-nappal. Mára is 32 fokot mondanak. Azért mert fúj egy kis szél 30 fokban nem indokolt az anorak sapka sál kesztyű.
2021. júl. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk is úgy van,ahogy a 6osnál. Éjjel nappal pelus,ha épp olyan van akkor anélkül van,dögmeleg van itt . 28 fok felett csak akkor adok rá rövidgatyát trikóval ha megyünk el
2021. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, ma reggel 7-kor hol volt 28 fok. Jó lenne tudni kérdező, nálatok mennyi volt.
2021. júl. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kb. 24-25 lehetett. Köszönöm a válaszokat.
2021. júl. 29. 11:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Szabolcs megye, Nyíregyháza, reggel fél 7-kor 20 fok volt. :) azért a vékony nadrág.

5ös voltam..

2021. júl. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!