Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dobtatok már ki úgy pelust,...

Dobtatok már ki úgy pelust, hogy nem használtátok el?

Figyelt kérdés
Pl leesett, összekenődött, elszakadt stb? Mi volt az oka, hogy nem tudtátok elhasználni és ki kellett dobni? ?

2021. aug. 3. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze


Össze bolognaizta

Összesarazta

Belement a medencébe


Ahogy adtam rá lepisilte, lekakilta..


Stb

2021. aug. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok..

Ezek azok az esetek amikor klasszikusan nem volt rajta vagy nem klsszikusan hasznàltuk el


Egyszer leszakadt a fül is

2021. aug. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elszakadtat kidobtam már. Az nem tart olyan jól, mint egy ép pelus.
2021. aug. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A fiam "ellopta" és megrágta. Úszott a nyálában, mivel éppen jött a foga😂
2021. aug. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4

Detto. Kirágta alul,így nem tudtam használni.

Egyszer meg fürdés előtt egy órával cseréltem mert kakis volt és fürdésig semmit nem produkált. Mivel bugyis,eltéptem,annyi eszem nem volt,hogy megnézzem előtte így tisztán landolt a kukába.

2021. aug. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

- Hibás darab volt a csomagban

- Félig meddig rápisilt ahogy adtam volna rá

- Túl sokáig volt a táskában és gyűrött volt, érezhetően megváltozott a belseje, attól tartottam hogy szétvált benne az anyag és nem szív majd rendesen.

2021. aug. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
3%
Én azért vettem meg, mert összejöttem egy DDlg/ABDL-kedvelő lánnyal. Miután nem folytatódott a dolog, megfordult a fejemben, hogy kidobjam, mert nincs rá szükség, nem tudom kivel felhasználni, de nem tettem meg. Egyrészt sajnálok kidobni bármit, ami hasznos lehet még, másrészt nem adtam fel, hogy találok még ilyen vágyakkal megáldott lányt, akivel működhet a dolog. Már eleve megvenni is irtó izgi volt, beszélni eladókkal, akiknek fogalmuk sincs mihez kell. Nagyon élvezném, ha ismét összejöhetnék peluskedvelő lánnyal.
2021. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!