Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeparációs szorongás babáknál...

Szeparációs szorongás babáknál, hogy alakult ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szívesen olvasgatnám hogy nálatok a Ti babáitoknál hogy vettétek észre (ha egyáltalán volt) hogy szeparációs szorongás szakaszába vagytok?

És mikor alakult ki?


2021. aug. 3. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Az addig tökéletesen saját szobában egyedül alvó gyermekeim nem akartak egyedül meg lenni, az éjszakát pedig végképp nem akarták átaludni, holott mindegyik 2 hónapos kora óta végig aludta, amíg nem landoltak az ágyunkban.

Nappal meg matricák voltak.

2021. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyiknek sem volt.
2021. aug. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam is gond nélkül aludt a hasfájós időszak után. A hetedik hónap vége felé kezdett bekúszni a szepa.. Eleinte csak annyiban kimerült hogy ha valamiért sírni kezdett akkor csak én voltam jó. Két héttel később már ott tartottunk hogy akkor is üvöltött utánam ha ültem a földön vele és nem őt néztem. Éjszaka 5 perceket aludt majd ordított utánam, annyira őrzött ilyenkor, hogy órákba telt visszaaltatni, letettem és mire párnát ért a fejem már ébren is volt. Kezdtük elölről. Úgy egy hétig bírtam és közénk került, na onnantól aludtunk végre.
2021. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!