Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesett a babám az ágyról és...

Leesett a babám az ágyról és vérzett a szája belül. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még ilyen. 5 percenként mentem be megnézni és aludt. egyszer csak koppanást hallottam és sírást. azonnal felkaptam és vérzett a szája és nagyon sírt. Jaj én nagyon megijedtem még most is sírok.....

3 perc és abbahagyta a sírást, már ivott teát és nem vérzik semmije. Még soha nem fordult elő ilyen. nagyon rossz vagyok..... hogy hagyhattam magára.... és ahogy ott feküdt hason...azt hittem megáll a szivem.

Most játszik, nevet, semmi különöset nem látok rajta. Sem egy pukli a fején, semmi. Mitől vérzett?

Ugye nincs semmi baja?? Mit csináljak. Nagyon ideges vagyok, remegek szinte. Én hülye....

6 és fél hónapos.


2008. dec. 9. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi!!!!!

Semmi baj! Az ínye megütödhetett! Ha nevet, az JÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!

Ha baja lenne, mutatná! "A gyerekek a legőszintébb emberek!" Nem vagy rossz anya!!!! Figyelj jobban, de szerintem ezt Te tudod a legjobban!!!! Holnap vidd el a dokihoz, de szerintem semmi baj nem lesz!

Nyugodj meg!

2008. dec. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Mitől vérzett? Van már foga és elharapta a nyelvét? Én lehet, hogy elvinném az ügyeletre. Bár azt szokták mondani, hogy figyeld egy darabig és ha nem látsz rajta furcsa viselkedést nincs baja. Nem vagy rossz anya! Szerintem ez legalább 1x mindenkivel előfordul.

Minden jót.

2008. dec. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg!!!!! valószinü a szája csattant ki nem? Nem tudtál belenézni?Ha most jókedve van és nem mutatja hogy fáj valami akkor nem történt nagy baj szerintem,de ha megnyugszol attol akkor vidd el orvoshoz.Ők mégis jobban meg tudnak nyugtatni.
2008. dec. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi!


Figyeld a babát, és ha van vele valami, akkor menj dokihoz csak.

2008. dec. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy rossz anya!!! Ilyen majdnem mindenkivel előfordul! Szinte kötelező egyszer leesni :)


Nyugi, valószínűleg a fogacskája felsértette az ínyét.

2008. dec. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugalom!

Nem vigyázhatsz rá minden pillanatban - és főleg: nem vigyázhatsz HELYETTE.

Az a jó, ha időnként esik (nem nagyot, csak akkorát, hogy megtanulja, milyen az esés). Nekem van ismerősöm, aki nem tanulta meg - úgy esik el, mint egy darab fa: egyben. Nem kapaszkodik, nem térdel le. És ha nincs szerencséje, így, felnőttként már rendesen összetöri magát.


Amúgy nyilván belülről sértette fel a száját - de ne félj: a kisbaba nagyon gyorsan gyógyul, eleve kicsit esik, és puhák a csontjai is: tehát nem törnek, hanem rugalmasan hajlanak.

Viszont arra ez nagyon jó, hogy megtanul esni - és később nem lesz olyan gondja, mint az ismerősömnek.

2008. dec. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek. Megtudtam nézni hogy hol vérzett és ahol nekünk van az első két fogunk a feletti ínyrész. Még csak az alsó két foga van kint vagyis csak az egyik teljesen a másik félig. biztos az ütötte meg neki az ínyét.

Most evett meg 190 ml tápszert. Most babykompozik és nevetgél továbbra is.

Kicsit megnyugodtam. De egy életre megtanultam, hogy nem hagyom ott még 1 percre sem. Már nem sírok én sem, köszi mindenkinek, aranyosak vagytok.

Minden jót.

2008. dec. 9. 20:43
 8/13 A kérdező kommentje:
azt akartam írni, hogy a felső leendő fogai feletti rész vérzett.
2008. dec. 9. 20:43
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

ne aggodjal semmi baj nincsen!!

ha jo a kozerzete akkor nem lett szerencsere semmi baja!

valoszinu hogy ahogy leesett a fogaval raharapott a kis innyere es az verzett neki! nyugodj meg es nagyon nagyon figyelj legkozelebb ha elalszik tedd be a kisagyaba!

2008. dec. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
akkor megutotte a szajat es azert verzett! (utolso valasziro vagyok)
2008. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!