Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesett a babám az ágyról és...

Leesett a babám az ágyról és vérzett a szája belül. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még ilyen. 5 percenként mentem be megnézni és aludt. egyszer csak koppanást hallottam és sírást. azonnal felkaptam és vérzett a szája és nagyon sírt. Jaj én nagyon megijedtem még most is sírok.....

3 perc és abbahagyta a sírást, már ivott teát és nem vérzik semmije. Még soha nem fordult elő ilyen. nagyon rossz vagyok..... hogy hagyhattam magára.... és ahogy ott feküdt hason...azt hittem megáll a szivem.

Most játszik, nevet, semmi különöset nem látok rajta. Sem egy pukli a fején, semmi. Mitől vérzett?

Ugye nincs semmi baja?? Mit csináljak. Nagyon ideges vagyok, remegek szinte. Én hülye....

6 és fél hónapos.


2008. dec. 9. 20:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
máskor jobban figyelek majd. és én is megfogadtam, hogy a kiságyba fogom tenni aludni ezentúl. Pedig körbe volt pakolva vagy 3 paplannal meg párnákkal. nem értem hogy történhetett meg. Mindegy. tanultam belőle egy életre.
2008. dec. 9. 20:58
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg semmi baja. Az én lányom is kiesett a kiságyból a múlt héten. Felkelt, nem szólt, felállt és úgy gondolta hogy kijön. Én meg nem gondoltam, hogy erre már képes, hiszen soha nem csinálta még. Ő 8 hónapos. Az orrára esett, picit vérzett, figyeltem, nem volt semmi különös reakció így nem mentünk sehova. Semmi baja azóta is hála Istennek. Egyet megtanultam: azonnal lejjebb engedtük az ágyat, hogyha fel is kapaszkodik ne tudjon kifejelni. Tényleg iszonyú rugalmasak, még egy lila folt sincs rajta. Azóta viszont nem akar hasra fordulni a kiságyban, felkapaszkodni meg véletlenül se. De csak ott nem máshol már járni akar. Ő is tanult belőle szerintem.
2008. dec. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én lányom addig bukfencezett le az franciaágyról, amig az egyik végéből a másikra átértem, kb. 2 méter. Az ágy magassága kb. 25-30 cm. Akkorát koppant a pici feje a parkettán, hogy szinte kongott. Nem tudom, hogy birt olyan gyorsan hátról hasra fordulni és odakúszni az ágyszélére, hogy leessen, de leesett. Utána volt pici sirás, de megvigasztaltam. Szerencsére neki nem vérzett semmije.

Üdv. 9 hónapos lányka anyuja

2008. dec. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!