Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós a pelenkázóra letéve...

11 hós a pelenkázóra letéve borzasztóan sír. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kisfiam a semmiből borzasztóan elkezdte utálni a pelenkázóra való letételt. Maga a pelenkázás/öltöztetés oké, de ahogy lerakjuk (gyengéden, odafigyelve, mondjuk is neki, mi történik), zokog és nehéz kizökkenteni. Fogalmam sincs, mi történhetett. Próbáltam azt is, hogy a pelenkázólapot letettem a földre, hátha ott más lesz a reakció, de nem. Az egész pár hete kezdődött, de azóta nincs pelenkázás, ami ne így kezdődne :(

2021. jún. 2. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen idősen már nem használtam a pelenkázót. Ha kakis volt a pelus akkor egy textilpelus mindig volt kéznél hogy alá tegyem csere alatt. És ebben az időben váltottunk a bugyipelusra amihez feküdnie se kellett ha cseréltem
2021. jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell túl dramatizálni.. Nem akar feküdni mert menne.. Ennyi.. Ki kell birnia. Nehogymár állva cseréld a kaki pelenkát.
2021. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Az én lányom sem szerette már ennyi idősen, de csak egyszerűen nem maradt meg rajta, képtelenség volt már ott pelenkázni. Mivel állt már bútorok mellett és bugyi pelenkát használt, inkább állva tettem tisztába. Azóta is így megy, most kétéves.
2021. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nalunk is ez van es ajanlottak ezt a bugyipelust de a kakis helyzettel mit csinaltok? Hogy lehet ugy kitorolni a kakit ha all? En meg a pisisnel is attorlom a feneket nedvessel+ Szarazzal hogy ne csipje ki. Adjatok tippeket mer en is utalom mar az egeszet 🤣
2021. jún. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ömm oké, de a fiam még nem áll ám :D nem tudom máshogy pelenkázni, csak vízszintesen.
2021. jún. 3. 10:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor marad az hogy a kezebe dolgokat adsz bekapcsolod addig a tvt stb
2021. jún. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen, valamivel elterelem a figyelmét, ez szokott lenni a tüneti kezelés, az oké, csak szeretném az okot megszüntetni inkább...
2021. jún. 3. 11:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Minden baratnomnel ez van szerintem ez korszakos viselkedes :D tul kell elni. Youtube videokban en is probaltam tippeket ellesni de minden anyuka igy eli tul. Eltereles es birkozas :D
2021. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
oké, akkor továbbfejlesztem a karizmaimat :D
2021. jún. 3. 20:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Én éneklek neki ilyenkor, azt nagyon szereti és áhítattal hallgatja.
2021. jún. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!