Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az ha 1-2 éves...

Normális az ha 1-2 éves gyermeknek nagyon elhúzódó orrfolyása van? A doki szerint nincs rà semmi más megoldàs és ez normális...

Figyelt kérdés
1,5 éves kisfiam 2 hete taknyos,naponta rengetegszer szívom az orrát,tengervízes orrsprayt és nasivin babyt használtam 10 napog mert azt tovább nem lehet.Semmi más baja nincs csak a takony,nem kap szegény levegőt,enni inni is nehezen tud.
2021. aug. 8. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Fogzik.
2021. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Allergia nem lehet? Sajnos egyre gyakoribb babáknál is.


A fogzás nem okozhat ilyet…

2021. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze ezt nem írtam oda,de nem alergiás ez tuti.Gondoltam,hogy valaki az allergiával jön egyből,de nem az.
2021. aug. 8. 15:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiam nagyon beteges volt az óvodában. Volt, hogy 3 hétig simán egyfolytában náthás volt. Szóval az, hogy 2 hete náthás, még simán belefér. És a fiamon kívül még rengeteg gyerek volt ilyen. Sőt, tudom, most nem foglak megnyugtatni, de óvodában még az is normális, ha 3 hetet otthon van betegen, 1-2 hetet megy oviba, utána újra otthon. A gyerekek fele ilyen. A sok vitamin ellenére is.
2021. aug. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Fogzás vagy nagy az orrmandula.
2021. aug. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,én is az orrmandulára tippelek...kétszer volt eddig náthás,az elsőnél 2 hétig tartott pont aztán megszűnt,most meg már túlmentünk a két heten és már nem tudom mit csináljak szegénnyel.
2021. aug. 8. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!