Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves gyermeknél meddig...

1 éves gyermeknél meddig normális, hogy nincs széklet?

Figyelt kérdés
Kislányomnak általában van napi 2, egy nagyobb, illetve egy kisebb adag. Vagy esetenként, csak egy nagy adag, de az minimum. Viszont, most már másfél napja semmi. Persze, tudom, lehet, hogy semmi baj, csak nem ehhez vagyok szokva esetében. Amúgy semmi újat, vagy olyasmit nem evett/ivott, amit eddig még nem. Kínlódni sem kínlódik, nem fáj a hasa, és eszik rendesen.
2010. febr. 2. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Lányom 1 éves, ő is többször kakil egy nap. Múltkor neki is székrekedése volt másfél napig, illetve volt amikor csak nagy erőlködések árán csak egy kis bogyót tudott kinyomni. Adtam neki őszibarackot, este meg egy kis gripe watert, aznap éjszaka már volt anyag a pelusban.
2010. febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
OK, ha reggelig semmi, akkor megpróbálom ezeket.
2010. febr. 2. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiam sokszor egyik nap kettőt kakil, másnap semmi, aztán megint kettő. Azért adhatsz neki holnap több gyümit, valami körtéset, szilvásat, ezek kakilós gyümik:)
2010. febr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, szerencsére, az őszibaracknak ma reggelre meglett az eredménye (nem is kicsi). :-)
2010. febr. 3. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!