Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális ez így ahogy a nő...

Normális ez így ahogy a nő bánik a gyermekével?

Figyelt kérdés

Van egy nő a faluban aki nem engedi sehova sem a gyerekét meg azt mondja hogy nem kell ő az embereknek mert túl hülye. Pedig mondták hogy mehetne a szomszédba a kisfiú segíteni festeni.

Mi lesz így a gyerekkel ha felnő? Hogy fog tudni így dolgozni?

Meg nem is szereti annyira az a nő a gyerekét, nem tudom minek szült egyáltalán meg csúnyán is beszél vele meg elhanyagolja.

A múltkor is meg akarta verni az egyik szülő azt a nőt úgy felháborodott hogy milyen szülő.

Mikor veszi már észre magát a nő hogy ha fejlesztenék a gyerekét meg törődne vele akkor nem lenne olyan hülye a gyerek és neki is jobb lenne, nem termelődne újra a mélyszegénység.



2018. ápr. 28. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Na a nőt elszidtad. Szuper. Ezenkívül? Valami értelmeset is csináltok, mint szapuljátok?


Mi a terv arra, hogy segítsetek a gyereken?

2018. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Kerdezo, sut az ertelem rolad...
2018. ápr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Ő, közötök? :D
2018. ápr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
“Van egy nő a faluban” kezdetű történetet pont annyira lehet komolyan venni, mint a “brit tudósok kimutatták” jellegű “tudományos” cikkeket.
2018. ápr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Pedig van ilyen sajnos, az én anyám is ilyen volt velem, amikor általános iskolás voltam. Nem engedett el azt osztálytársaimhoz, mert bem kell hogy a szülei lássák milyen hülye vagyok. Középiskolás koromra már nem is beszéltem senkivel annyira elvette az önbizalmamat, ekkortájt kezdte el hozzátenni azt is, olyan csúnya vagyok sose lesz férjem, nem kellek majd senkinek. Aztán mikor lett egy udvarlóm (egyébként csoda, annyira visszahúzódó voltam), azt kezdte mondogatni, hogy csak szívat, dehogy kellek én neki, mi tetszene neki bennem. Csak összejöttünk, pedig ott próbált keresztbe tenni ahol tudott (megcsalós sztorikat talált ki stb), született 2 gyerekünk és végre embernek érzem magam, aki fontos valakinek, boldog vagyok, amit sosem éreztem gyerekként.

Anyámnak az volt a lényeg, hogy magához láncoljon örökre, akár olyan áron, hogy mindenkitől elmar. Ennél a nőnél nem ez a helyzet? Nem túl magányos és ezért csinálja ő is? Mert akkor a megoldás lehet az, hogy többet beszélgettek vele és leszáll a gyerekről talán.

2018. ápr. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Éljen a liberlis világ, ahol bármilyen idióta nő úgy neveli a kölkét, ahogyan akarja...

Ha meg valaki beleszól, akkor meg: "közöd?"

Ilyenekre még egy teknősbékát sem bíznék, nem hogy egy gyereket.

2018. ápr. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

„Éljen a liberlis világ, ahol bármilyen idióta nő úgy neveli a kölkét, ahogyan akarja...”


Úgy érted, van olyan világ (ami nem „liberális”), ahol fentről megmondják, hogyan nevelje valaki a gyerekét? Szerintem sosem volt arra példa a történelem során, hogy bele tudtak volna szólni „föntről” a gyereknevelésbe, pedig mindig is voltak alkalmatlan szülők…

2018. ápr. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!